Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 25hónapja szoptatok. Még...

25hónapja szoptatok. Még ilyenkor is lehet fogyasztó "hatása" a szoptatásnak?

Figyelt kérdés
Életmódot váltottam. Nyárra leszoktatom a lányom a ciciről. Szerintetek, a szoptatás is segít a fogyásban így két év után is? Mikor megszültem egy hónapra rá, ugyanannyi kg voltam, mint terhesség előtt. (76kg) most ebből szeretnék leadni 10kg-ot.
2016. febr. 19. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Én 27 hónapja szoptatok, és gőzöm sincs, milyen fogyasztó hatásról beszélsz. :D


Kemény munkával, diétával és sporttal adtam le a többletet (mintegy 6 kilót), mikor a kisfiam másfél éves volt.

2016. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát van,aki ugye fogy szoptatáskor, van,aki hízik. Az előbbi a ritkább szerintem. De én is úgy gondolom,ha eddig nem fogytál tőle többet, mint ami lejött az elején, akkor nem most fog belendülni.

Az életmódváltás jó, de mellé kellene vmi sport is.

2016. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sport is megvan. Edzőterembe járok heti 3x 1,5órát. :)
2016. febr. 19. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted? 25 hónapja szoptatsz és nem fogytál le...Akkor mennyi fogyasztó hatása van.

Sok sikert, az edzéssel már menni fog!

2016. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szoptatásnak nincs fogyasztó hatása. a tejtermelés energiát használ fel. ha valaki kevesebbet visz be, mint amennyit elhasznál, akkor fogy. ha valaki szoptat, akkor többet ehet, mert ugye többet éget a szervezet mint egyébként. erről van szó egész konkrétan
2016. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!