Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás alatt fogy,...

Aki szoptatás alatt fogy, mennyit (kb. kalóriában) és miket eszik?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy másoknak hogyan sikerül fogyni és szoptatni egyszerre.
2016. febr. 19. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazt amit előtte. Kalóriàt meg sosem szàmoltam.

Szerintem ez alkat kérdése.

2016. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Tilos szoptatás alatt fogyókurázni vagyis dietazni.kilódhoz ès cm van a napi energia bevitel szüksègleted.annak a negyedèt vagy felèt viszed be mindenap heti 1 vagy 1,5 kilo a biztos minusz kilók.èn rengeteg fehèrjèt fogyasztottam minimális szènhidrát bevitellel szoptatás alatt mindenből kell enni mivel mindenre szügsège van a babának.szóval szoptatás alatt nem lehet diètázni .nem szoptattam mikor fogyiztam kèt hónap alatt -18 kilót sikerült le adnom mellette sportoltam heti 5 v 6 napot 1 órát sosem èheztem nagyon finomakat ettem,eszek.kèrdezz meg egy szakembert erről konkrètan,hogy el mondja,mièrt nem tudsz kalóriára számolva dietazni ès szoptatni
2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én zabálok, mert nagyon kívánom a kalóriadús kajákat, de mégis fogyok apránként. A gyerek leeszi rólam. Nem tudom, mennyi ez kalóriában, szerintem ne is várd, hogy ezt valaki pontosan megmondja neked. Szerintem fontos az is, hogy este már ne egyél. Az anyagcsere lelassul estére.
2016. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első 6 hónapban szó szerint zabáltam, amit láttam azt ettem. Soha életemben nem érdekeltek a kalóriák. 2 kilót fogytam, aztán valami fordult és a farkaséhség megmaradt, próbálok keveset enni, de már +10 kg-nál járok. :(
2016. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát azèrt is hìzol,mert nem èrdekelt a kalória hiába eszel keveset ha magas a kalória tartalma.lehet sokat enni finomat keves energia tartalmú èteleket
2016. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mondod....!
2016. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De mondom számomra abból amit ìrtál nem volt egyèrtelmű,hogy tisztában vagy vele.nem akartalak megbántani segìteni szerettem volna
2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bántódtam meg. :)
2016. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat!

A kérdést azért írtam ki, mert több szoptatással kapcsolatos kérdésre olvastam olyan választ, hogy sokan fogynak szoptatás alatt. Kíváncsi lennék, hogyan lehetséges. (Természetesen nem akarok fogyókúrázni, de akkor valamit rosszul csinálok, mert én csak hízom)

2016. febr. 20. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!