Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek terhesség alatt nem...

Akinek terhesség alatt nem nőtt semmit a melle, nem is feszült, és nem volt előteje, tudott szoptatni?

Figyelt kérdés

Nem nőtt a mellem (igazából szerencsére, mert nagyok), egyáltalán nem feszült vagy fájt soha a terhesség alatt, és előtejem sincs.


Akivel volt ilyen, annak ez befolyásolta nálatok azt, hogy jött-e tejetek, vagy mennyi ideig?


37hkm



2016. febr. 22. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam.
2016. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen, 10 hétig kizárólag szopott, utána 8 hónapos koráig kiegészítést is kapott.
2016. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam.

De elvileg nincs összefüggés. Nekem sajnos nem jött össze a szoptatás.

2016. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem nőtt semmit, nem fájt, nem volt előtej, nekem is nagyok eleve és sajnos nem sikerült szoptatni. Négy hetes a babám, az első héten úgy nézett ki beindul, szopott is elég szépeket, azán elapadt.


De amúgy szerintem nem függ össze az általad említett dolgokkal, egyszerűen vagy sikerül, vagy nem a szoptatás. Ne aggódj előre!

2016. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem aggódom, emiatt nem leszek depressziós, és tudom, hogy a tápszer sem borzalmas dolog! Csak eszembe jutott, hogy megkérdezem a tapasztalatokat.:)


Biztosan nincs összefüggés, de érdekes, hogy akkor mennyi véletlen egybeesés van.

2016. febr. 22. 17:56
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem se nőtt vagy fszült a mellem terhesség alatt. Egyébként közepes C-s méretüek.

Most 1 hetes a babám és tudom szoptatni. Kb a 3. napon durrant be úgy a mellem, hogy azt hittem nem bírom ki. Fejőgépre is szükségem lett, mert a pici egyszerűen nem tudott annyit kiszopni, hogy egyáltalán megkönnyebüljenek a melleim. Mostanság kezd beállni a kereslet, kínálat, bàr még így is lefejek egy picit.

2016. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy hete szültem, a mellem a terhesség alatt végig ugyanolyan volt mint előtte, semmi előtej... Már a kórhàzban is sikerült mindig jóllakatni a babàmat, most màr fejek is -bàr nem nagy mennyiségeket- naponta 2x hogy legyen itthon tartalék ha szükség lenne rà
2016. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem nőtt egész terhességem alatt és előtejem se volt.

Császármetszéssel szültem, ennek ellenére szülést követően 2 nap után már volt tejem annyi, hogy szoptatás előtt és után fejnem kellett, mert annyira sok volt és még a fiam is jóllakott. Az, hogy egyébként csak rövid ideig szoptattam, az meg nem ezzel függ össze, epeköveim voltak, ami miatt piszkosul szigorú diétát kellett tartanom és nekem a diéta miatt ment el a tejem, de egyébként ha ez nem lett volna, akkor ki tudja meddig tudtam volna.

2016. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1-2 hétig fájt a terhesség elején, utána semmi változás nem volt (D kosár eleve). Előtejem se volt. 9-10 hónapos korukig szoptak a gyerekek, a nagyobbnál nehezebb volt, lusta is volt, én meg gyakorlatlan, de 1 hetes korától elég volt kiegészítés nélkül. Sőt, néha alig győztem fejni, úgy feszült.
2016. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem változott a mellem terhesség alatt, nem volt előtej sem, 19 hónapig szoptattam, egyszer sem kellett tápszert adnom.
2016. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!