Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig nem gond a bukás?

Meddig nem gond a bukás?

Figyelt kérdés

4hetes babám 1hete sokat nyög erölködik,s em

iatt bukik. Szopi után büfizik,majd leteszem az ágyába. Erölködés során egy idö után csak úgy bugyog ki belöle a tej. Öltözés, ágyazás, minden ami ezzel jár. 2-4 órákat alszik. Aggodok, hogy ez neki sem jó.


2016. febr. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a súlya gyarapszik, és jó a kedélye, akkor nem gond. Az én legnagyobb babám is nagyon bukós volt, állandóan öltöztetni kellett, órákkal evés után is képes volt bukni. A hozzátáplálással múlt el, de még mindig kicsit érzékeny a gyomra (már 6 éves).
2016. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom majdnem egy éves koráig bukós volt, még a hozzátáplálás után is. De szépen gyarapodott, így nem volt gond belőle.
2016. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam borzasztóan bukós, 2,5 órával evés után is képes bukni majd rá fél órára éhes szóval gondolhatod, bármikor bukhat. Ennek ellenére megduplázta a születési súlyát 4,5 hónaposan és mosolyogva bukik. Szóval nála nem gond a bukás.

Öltöztetni meg lepedőt húzni viszont sokat kell..

2016. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a súlya gyarapszik nincs gond.Az én babám is sokat bukik pedig már javában hozzátáplálom!Nem látom rajta hogy őt zavarná a dolog, de a sok öltöztetés meg a mosás engem már igen :)

Ha a széklete sem kemény akkor csak szoknia kell a kakilást, mert úgy veszem ki a szavaidból hogy erőlködik evés után!

2016. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!