Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell felemlegeti hónapok...

Miért kell felemlegeti hónapok múlva is, hogy nem szoptattam?

Figyelt kérdés

A sógornőm tudtta, hogy nem szoptattam a lányom. Megpróbáltam, nem ment. Nem állítom, hogy ha kitartó vagyok akkor nem sikerult volna, de nemis nagyon akartam.

A lányom egészséges és ez a fontos.

Sokszor kértem, hogy ne beszéljen erről. De időről időre felemlegeti.


2016. márc. 6. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tud vele megbékélni, nem tud beletörődni.

Talàn én erősiteném benne hogy megbízhato anya vagyok ennek ellenére, gyermekemért mindent megteszek, hogy megnyugodjon,viszont nem biztos, hogy venném erre a fàradtsàgot

2016. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyenek, akik azt hiszik hogy ők jobb anyák, csak mert szoptatnak, mint azok akik tápszereznek, mindegy milyen okból. Én megmondanám neki, hogy foglalkozzon a saját gyerekeivel, mert a te gyerekedhez, és ahhoz hogy szoptattál-e vagy nem, semmi köze.
2016. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Mert irigy rád, és örömét is leli abban, hogy b.ogathat.
2016. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz vele. Senkinek semmi köze hozzá, hogy szoptattál-e vagy sem.
2016. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ennyit,hogy szoptatom a babàt meg lehet tenni,mert ez az optimàlis a csecsemőnek. Igenis többre becsülöm azt,aki hónapokig próbàlkozik és minden csepp tejért megküzd,mint azt aki két hét utàn feladja. Sajnàlom,de ebben a mai öncélú,egoista vilàgban IS ez lenne a normàlis,hogy a gyerek az első nem az én kényem kedve.


Őszintén sajnàlom,hogy nem tudtad szoptatni a babàt, nem ìtéllek el,hiszen nem tisztem,jogom sincs hozzà, úgyhiszem ràgod Te magad érte eleget,ha meg nem,hàt az is a lelkiismeretedre van bìzva.


De hogy a sógornőd egy paraszt az tuti. Leìrtam a véleményem erről mégsem érzem úgy,hogy ezt lépten nyomon màsok orra alà kellene dörgölnöm. Plàne egy rokonnak,akit esetleg bànt is a dolog. Biztos helyre tenném ha legközelebb felhozza a témàt. Nyugodtan teremtsd le,hogy mégis mit képzel magàról. Biztos neki is van hibàja senki sem tökéletes.

2016. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tud vele megbékélni, nem tud beletörődni"


Mibe?? A sógornője egy olyan dologba,amihez semmi köze?

Határozottan mondd,hogy álljon le vagy szoptasson ő,ha annyira profi!

2016. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De milyen szövegkörnyezetben emlegeti ezt fel?
2016. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Én az első gyerekemmel szenvedtem, sokat éhezett. A másodikkal már nem. Nem ment, nem vergődtem, kapta a tápszert, nem éhezett, nem sírt mint az első.

Különbözőek vagyunk. Van, aki tényleg hónapokat szenved minden egyes csepp tejért, és van, aki elfogadja, h ez van, vagy akár jobbnak is találja a tápszert.

Nem tudom miért kell ezen lovagolni még hónapokkal később is! Főleg, hogy gyk tényleg semmi köze nincs hozzá.

Én határozottan megmodnanám neki, hogy akadjon le a témáról.

2016. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most a sport kapcsán, hogy a lányom 6 hetes korától újra "sportoltam" heti 2X1óra uszás a hátam miatt szükségem van rá -mert te nem szoptattad a kislányt-

De akár az étkezés, hogy én akármit ehettem, mert nem szoptattam, bezzeg ő mennyit szenvedett és éhezett...

2016. márc. 7. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor az az ő problémája. Éhezni azért nem kell, csak mert valaki szoptat. :) Sokan nem tudják elfogadni, ha más tápszert ad a babájának, így a szemébe sose leszel jó anya, de ezzel nem kell foglalkozni :) ő egy mártír :)
2016. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!