Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért apad el, hiszen 1 évig...

Miért apad el, hiszen 1 évig szoptattam?

Figyelt kérdés
Nem választottam el, mégis hetek óta nem tudom nap közben megszoptatni. Most meg már este se. Pedig ő akarja. Más évekig szoptat, nekünk miért nem sikerül???? Ennek tényleg így kell fájnia? Nem lehetne, hogy ő válassza el magát fokozatosan? Miért kell a gyerek szemében csalódottságot látnom?

#szoptatás 1 éven túl
2015. ápr. 4. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Sztem keress egy pszichológust...
2015. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
valószínű már csökkentek a szoptatások számai ilyenkor már a rendes kaja van előtérbe,ezért ahogy kevesebbet szopik a tej is csökken. plussz fejésekkel tudod növelni,ha még szeretnél neki tejet biztosítani,de nincs azzal semmi baj,ha már nincs neki,1 éves korig is nagyon szép szoptatni :-) a csalódottságot szerintem beképzeled,nem hiszem,hogy csalódna. ilyenekre ne gondolj. neki az a lényeg,hogy jól lakjon,addig nem csalodik amíg teli a hasa :-)
2015. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Más meg egyáltalán nem tud szoptatni, mint én sem. 1 évig szoptattad, az is jó.


Az egy kicsit színpadias, hogy az 1 évesed szemében csalódottságot látsz.

2015. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na, gondoltam hogy megjelennek az irigyek.
2015. ápr. 4. 17:16
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, a hozzátáplálás indokolná természetesen, de nem amiatt van, azzal nagyon nehezen haladunk. Most még csak annyit eszik, ami nem indokolna drasztikus tejcsökkenést. Miért, minek nevezitek, ha állandóan bebújik az ölembe szopizni, aztán csalódottan vagy mondjam azt, hogy bosszúsan abbahagyja? Az én gyerekem elég értelmes ahhoz, hogy csalódott és bosszús is tudjon lenni, nem egy földigilisztáról beszélünk. Maradjunk annyiban, hogy azok válaszoljanak, akik hosszútávon szoptattak és nem irigyek. Nyilván náluk is előtérbe került a maga idejében a szilárd táplálék, mégis évekig szoptattak. Nekem miért nem megy, ha egyszer a babám még igényli és nem, nem ritkítottam a szoptatások számát, bár tény, hogy 10 próbálkozásból az utóbbi időben felében se sikerült megszoptatnom.
2015. ápr. 4. 17:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert állítólag igény szerinti szoptatásnál nem apadhat el a tej.
2015. ápr. 4. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

3-as vagyok.


Tudod mit, akkor vergődjél, hogy az 1 évesed csalódottságával a szemében néz rád. Eltaláltad, nagyon irigy vagyok. 5 éves a kislányom és bár nem kapott anyatejet 1 éves koráig sem, mégsem volt csalódott és nem én írtam ki kérdést.


Tényleg kezeltesd magad!

2015. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

45 liter tej van a fagyasztóban,és még szoptatok. tudod ki irigy. az ember segíteni akar erre ezt kapja.

2es

2015. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igeny szerinti szoptatasnal nem apad el a tej? Ez kicsit meredek azert..
2015. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hosszan szoptató anyuka vagyok. Ha esetleg most tért vissza a ciklusod, az okozhatja higgy kevesebb a tej. Akárhogyan is, a sűrű mellretétel feltornássza a mennyiséget. Írj bátran privit, ha kérdésed van! Kitartás, jól csinálod, jót teszel a kicsidnek :)
2015. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!