Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 4napos babám minimum 1 órát...

A 4napos babám minimum 1 órát szopik 1 mell nem elég neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés
90 grammot eszik egy szopizàskor legutóbb az egyikből 60grammot a másikból 30-at 4órát tűr. Nem tudom mit csinálok rosszul, nem elégszik meg kevesebbel, üvölt és cicit keres. Császáros szülésem volt, 2napja etetem. Mindenki mondja, h ne hagyam addig a cicin, de akkor nem lakik jól...
2016. márc. 17. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
tápszer
2016. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Biztos, hogy egy óra elteltével eszi meg a 90 grammot, vagy mérted 20-30 perc után is? Csak mert az egy óra túl hosszú, annak zöme nagy valószínűséggel csak komfortszopizás.
2016. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos...
2016. márc. 17. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy volt. A fiam 4320 g-mal született, császároztak, 3 napig nem jött meg a tejem. A gyerek már első nap tiszta éhes volt, tej meg sehol. Szóval én a kórházban kértem neki tápszert, már az első alkalommal megette az egész cumisüveggel. Aztán, amikor beindult a tejem, akkor is látszott rajta, hogy még éhes, úgyhogy még vagy 2 hétig tápszert is kapott. Én mindkét mellből szoptattam elejétől fogva, most is úgy csinálom, a gyerek már 9 hónapos. Na szóval, csak 2 hétig kapott szoptatás után pótlást, utána már nem.

Szerintem nem baj, hogy egy 4 napos baba egy órán keresztül szopizik, az enyém is így volt.

2016. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét mellemből evett, és eleinte 1-1,5óráig cicizett! Szép dagi baba volt, nem tudom mi a gondod ezzel? Had cicizzen, egy két hétne belül beáll a kereslet kinálat addig nem lesz semmi gond ebből. Jah és nem volt kisebesedve a bimbóm sem! Soha nem tudtam fejni es neki mindig kellett mindkét cici és mégis jó volt ez így! Kb 2 hónaposan volt az hogy 20 perc alatt megszívta magàt! Szerintem jól csinálod ne aggódj!
2016. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmit nem csinálsz rosszul, csak akkor, ha nem hagyod. Ez ilyen. Majd ha nagyobb és erősebb lesz, rövidül az idő, de ez most teljesen normális.
2016. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd cicizni a babádat!Az első 3 hónapban,nekem is 1 órákat szopizott,ha kivettem a szájából üvöltött.Aztán elèg volt 40 perc is,kb fèl èves korától 20 perc. Szóval szoptatás fekve,ès pihizz vele egy órát. :)
2016. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
4 napos gyerek 1 órát szopizik, az teljesen normális. Ha hízik, pisil, van széklete, akkor nem kell tápszer! Az én fiam az első 3 hétben non- stop szopott: 1-1,5 óra mellen, 1 óra szünet, majd újra uez. Ahogy nő, úgy erősödik, beáll a kereslet kínálat, szpen csökken a szoptatási idő.
2016. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

bőven túlteljesít a gyereked, a legtöbb pár napos azontúl, hogy 1 órát szopizik, 2 óra múlva már üvölt (mármint az előző elejétől) a tejért és fele annyit eszik.

enyém 1 órát cicizett, azalatt 30ml-t evett meg :) mondjuk ő jól lakott vele, utána aludt 1 órát, majd kezdődött elölről :D


szerintem egy szavad nem lehet és aki nem így gondolja, az még nem látott újszülöttet

2016. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tegnap 2órát volt cicin, de végig aludta az éjszakát, 7óra hosszáig fel sem kelt. Kaki van bőven, úgyhogy remélem nem éhezik.
2016. márc. 18. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!