Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is evett ilyen össze-vi...

Másnak is evett ilyen össze-vissza a babája?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisbabám. Mivel altatásos szülés után 2 napig intenzíven voltam, utána pedig gyógyszereket szedtem, szegényt csak a 4. napon tették mellre, ezért nem is nagyon tudott szopizni, vagy elfáradt, vagy belealudt, és túl keveset, vagy semmit nem szopott, ezért lefejt tejet vagy tápszert kap. A gyerekorvos javasolta, hogy próbálgassam azért a szoptatást, hátha rákap, minden etetés előtt 10 percet az egyik, 10-et a másik mellemen. Most el is kezdett mérhető mennyiségeket szopni, de nem igazán tudom követni...a mérleg szerint van, hogy 200 grammot szopik, de utána még sír, hogy éhes és megeszik még 60 vagy 90 grammot, máskor meg 10 grammot szopik, de szintén csak 60 gramm pótlást eszik-..A mérleg biztosan jó, mást is mértünk rajta, és ellenőrzésképp párszor a pótlás után is lemértem a fiamat, és a súlykülönbség megfelelt a pótlás mennyiségének...szóval így fogalmam sincs, hogy ez normális-e, hogy mennyi tejet melegítsek neki pótlásnak és hogy evett-e eleget, és az etetések is nagyon elhúzódnak, szinte követhetetlen, hogy mikor evett utoljára.

2016. ápr. 3. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze. Igaz nekem könnyebb, mert nem kap. tápszert. De ma pl már 6* szopizott. Van amikor egész nap ennyiszer. Mondjuk nem mérem. De ugye a felnõttek sem esznek mindig ugyanabban az idõpontban és ugyanannyit! :D

3,5 hós baba anyukája

2016. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!