Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy álltok azzal, hogy...

Ti hogy álltok azzal, hogy kölcsön kaptok ruhát családtagoktól, amiket vissza is kell adni? Másnak nem fura ez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
En megköszöntem szépen es nem fogadtam el.
2014. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Milyen ruhát? Kismamaruhát vagy babaruhát?
2014. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem fura, ha tudom, hogy szeretnének még babát és azért kérik vissza. Bár ettől függetlenül sem lenne furcsa, egyszerűen csak örülnék, hogy kapott a babám még ha vissza is kell adni később.
2014. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem leírni milyen ruhákra gondolok!terhességem elején kaptam kismama ruhákat,de nem hordtam,azokat most vissza kell adnom!meg adni akarnak kisbaba ruhákat!

Nekem az a fura,hogy nem lenne saját ruhatára a kicsinek!

2014. jún. 1. 15:58
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Babaruhát szoktak nálunk kölcsön adni és azt vissza szokás adni. Főleg akkor érthető ez, ha annak, akitől kölcsön kaptad, még csak az első gyerekétől örökölte a te gyereked, de ő még szeretne kistesót. Én mondjuk nem szeretem az ilyen kölcsön kapott cuccokat, amiket vissza kell adnom és én sem szeretnék kölcsönadni senkinek. Senkinek nem is adtam oda, mert kistesót tervezünk...illetve már úton van:D
2014. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
na igen!én sem szeretem az ilyen kölcsön kapott cuccokat!és kedves utolsó pont eltaláltad amit írtál,hogy akiktől kapnám első gyereküktől örökölné kölcsön az én babám!de mi is szeretnénk majd később kistesót,akkor megint kéregessem meg adjam vissza?
2014. jún. 1. 16:02
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne fura? Ő megvette, ti használjátok és utána mi lesz? Te mit csinálsz vele, ha már nem kell? Szerintem úgy fair ha visszaadjuk.

Mi is kaptunk a sógornőmtől és a férjem unokatesójától nagyon sok ruhát. Természetesen mindent visszaadtam. A sógornőm a húgának teszi félre, mert ott még nincs gyerek. A másik csajszi újból kölcsönadta a ruhákat egy barátnőjének.

Én is adtam már kölcsön a kisfiam kinőtt ruháit barátnőnek, de vissza is kaptam. Most jön nálunk a tesó így most nekünk is jól jön majd.

A húgoméktól is nagyon sok szép holmit kapunk folyamatosan. Ő nem tervez több gyereket, így neki nem kell semmit visszaadni.

2014. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem teljesen természetes volt,hogy vissza adtam.Külön raktam a kölcsönkapott kinőtt kis ruhákat,és mikor összegyűlt egy nagyobb adag akkor visszaküldtem,bár nem volt megbeszélve,de nekem valahogy egyértelmű volt,hogy vissza adom,más esetben biztos szólt volna,hogy nem kell.
2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem más a problémám ezzel,mi van ha kiszedhetetlen foltot,szakadást okozunk és ugye vissza kell adni...inkább megköszdöntem,félreraktam,amikor kinőtte,visszaadtam.
2014. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó válaszolóval!Ettől félek én is!úgy vigyázzak majd rá mintha 10 milliót érne???
2014. jún. 1. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!