Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lansinoh vagy Avent kézi...

Lansinoh vagy Avent kézi mellszívó a jobb?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, az Aventet ismerem, nemrég láttam ezt az új? márkát, kíváncsi vagyok, tényleg jó-e? Még vásárlás előtt állok, (a régi Aventes már nincs meg) minden tapasztalat érdekel.

2016. ápr. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiamnál Medela kézi volt, a másodiknál Lansinoh.

Nekem mindkettő bejött, a Lansinoh egy kicsit még jobban szívott, illetve sokkal könnyebb tisztítani.

2016. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Lansinoh van, jól működik, elégedett vagyok vele, de nem próbáltam mást.
2016. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak a Lansinoht használtam nekem bevált.
2016. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso ket gyereknel Avent kezim volt, imadtam, rengeteget hasznaltam, foleg miutan mindketto szopisztrajkba kezdett egy ido utan, nekem meg volt boven tejem, allandoan fejtem. Most pont ezert vettem egy Lansinoh elektromosat, de ez egy igazi alom! Mar banom, hogy nem ruhaztam be ra az elso gyereknel. A kezi se lehet rossz, de ha teheted, az elektromosat ajanlom, hasznaltan nagyon jo arban lehet kifofni szinte vadi ujakat!!
2016. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!