Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela elektromos mellszívóról...

Medela elektromos mellszívóról vélemény?

Figyelt kérdés
Ezt a tipust néztem ki,nem tudom kinek milyen tapasztalata van róla

2016. ápr. 5. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Medela Mini Electric van, kicsit régebbi modell. Én meg voltam elégedve vele, amíg használni tudtam. (Sajnos egy hónap alatt teljesen elapadt a tejem, de ez nyilván nem a mellszívó hibája.)
2016. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vargapeti ***** válasza:
Nekem Medela Swing-em van. Nagyon kényelmes volt, szerettem, simán olvastam mellette. Sajna alig volt tejem, ez sem tett csodát, nem is használtam sokáig. Egyébként el akarom adni, ha érdekel, írj privit!
2016. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én többet próbáltam.De ez a legjobb.Annyira beindult a tejem tőlle,hogy napi plusz 1litert adtam le.Tiszta fejős tehén voltam.Pedig nagyon nehezen indult.És non stop használtam mert a fiam nem tudott szopni tápszert meg nem akartam neki.
2016. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem Medela Lactina duplam volt, nagyon szerettem. nagyon kényelmes volt. 20 perc alatt megvolt mind a két mell és rengeteg tejem volt tole.
2016. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Medela Mini Electric mellszívónk van. Ez már a harmadik. SENKINEK SEM AJÁNLOM. Amíg működik szépen végzi a dolgát, de, szériahibás. A szívás erősség állító az első kettőnél elromlott, nem szívott egy idő után. Rextra Kft pedig a garanciális termékre nem biztosítja a garanciát 2-3 hétig amig elapad a tej ha nem oldjuk meg másképp... Karácsonyi időszak alatt romlott el a harmadik mellszívó motor. 3 hét szabályos használat után. Rextra Kft aki a garanciális szerviz pedig 2 hétre bezárta az összes üzletét köztük a garanciális szervízét. Ügyfélszolgálatuk pedig sajnálja de nem tesz semmit. Úgyhogy most abban a helyzetben vagyok, hogy vagy fizetek egy nem garanciális szervízre, vagy vehetek egy újabb elektromos mellszívót. A Medela Mini Electric Mellszívót SENKINEK SEM AJÁNLOM!!! Mindhárom mellszívót különböző boltban vettük, tehát a termék szériahibás. kjét gyerekünk van az elsőnél 1 évet a másodiknál 3 hónapnál tartunk a 3 mellszívóval. Csak nagyon rövid ideig használható.
2018. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!