Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik? Orvosnál voltam 28...

Létezik? Orvosnál voltam 28 hetesen és az orvos azt irta a kiskonyvembe 1800gr a gyermekem. Szerintem ez nagyon nagy?

Figyelt kérdés
Akkor mekkora lesz ha mar most ekkora?
2009. okt. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A babák nem csak születésük után, de már a pocakban is különböző ütemben fejlődnek. Egyik nekilendül, aztán egyszer csak megtorpan, amíg más baba ugyanide szép lassan, fokozatosan jut el. Ne aggódj! Biztosan nem lesz gigantikus méretű a kisbabád!

Az enyémre is azt "jósolta" az egyik uh-n a gép az akkori méretei alapján várható születési súlyra, hogy 4600 gr lesz. Sokkot kaptam, aztán a doktor bácsim megnyugtatott, hogy ez csak pillanatnyi állapot alapján számított súly, egyáltalán nem valószínű, hogy ugyanilyen ütemben nő tovább a kis pocok. Aztán neki lett igaza: a kisfiam 3800 gr-mal, időre, makk egészségesen született. Szóval, gömbölyödj csak nyugodtan és ne rágd magad ilyeneken. Különben is, bármekkora lesz a babád, csak az a fontos, hogy egészséges legyen!

2009. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagynak tűnik. Nekem a 29. hétre írtak 1590g-ot.
2009. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el semmi okod a súlya miatt aggódni, nekem nem is szokta megsaccolni a dokim, mert azt mondta akár 800-1000g-ot is tévedhet a gép és akkor csak a kismama parázik, hogy túl kicsi v túl nagy a baba.
2009. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 31.héten 1670grammra becsülték, a 35.héten pedig 2470gra.

Unokatesom mikor már egy héttel túlhordta a babóját csináltak nála uh-át, s 4kg-ra mondták a baba súllyát! Mondta neki a doki, hogy nyugodjon meg akár fél kg-os eltérés is lehet! Rá két napjára végül 4350g-os babót szült!

2009. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,nekem 1900g-ra saccolták és mindenki ájuldozik,hogy milyen nagy baba lesz!Engem már nem érdekel,nem fogom magam feleslegesen stresszelni.De azt modják,inkább nagyobb legyen egy picit,mint kisebb!Úgyhogy ezeken ne aggódj!Ígyis-úgyis ki kell bújnia!:)))


34 hetes km

2009. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!