Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyucik a ti babátok...

Szoptatós anyucik a ti babátok is csak cicin hajlandó elaludni?

Figyelt kérdés
8 hetes babám van. Igény szerint szoptatom 2.5-3óránként,de ha álmos elkezd sírni nemtudom őt elaltatni másként mint hogy mellre teszem. Pár héttel ezelőtt beraktam a kiságyba magától szépen elaludt. Most nem akar sem úgy, sem kézben csak kizárólag cicin. Nem éhes olyankor mert nem kezdi olyan intenzíven szívni csak úgy egypicit kortyolgat utánna inkább cumizik vele. A nyugtató cumit nem fogadja el rögtön kiköpi. Vannak anyukák akik ugyan így tudják csak elaltatni babájukat?
2016. ápr. 10. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Enyém már egy éves, de szinte mindig cicin alszik el. Néha előfordult kisebb korában, hogy anyósom kezében aludt el. Néhány hónapos korában próbáltam a cumit, de nem fogadta el, sőt csak jobban felébredt tőle. Valami tuti megoldás nekem is jól jönne. :)
2016. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bella169 ***** válasza:
48%

Nekünk a zenélő körforgó jött be. Nem cicin alszik el, hanem a zenére. ja és van ölelgetni való plédje.

7,5 hónapos kislányom van.

2016. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
5 hetes. Evés közben nem alszik el, de utána böfiztetés után igen. Ha nem, akkor is az ágyába téve magától elalszik. Ő ezt így szereti első naptól.
2016. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen volt az en lanyom is. most nincs még ezzel semmi baj....aztan az enyem 6 honaposan mar csak cicivel tudott visszaaludni ami 7-8 kelest eredmenyezett ejjelente. ezert cumira szoktattam. de nem biztos hogy veletek is igy lesz. most nagyon pici még. idorol idore probald a cumit mindig legyen keze ugyebe hatha egyszer rakap (babakocsiba probalkozz vele az enyem ott fogadt el elso izben) probalkozhatsz mas altatasi mpdpkkal is bar szerintem hosszutavon a ringatas se jobb, a legjobb ha onallo alvast tanul de erre 2 honaposan még keptelen...majd 6-7 honapos koraban meglatod hogy allnak a dolgok. lehet addigra leszokik a cicin alvasrol foleg ha elkezdene valahogy cumizni
2016. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Hát nálunk midkettő cicin aludt el, és cumit egyik sem fogadott el, pedig tényleg bőszen kínálgattuk őket.

Egyes számút be lehetett tenni szopi utáni elalvás után az ágyába, 3 hónaposan megtalálta az ujját és átaludta az éjszakát, majd magától leszokott másfél évesen. Ő most óvódásként is szépen alszik, órát lehet hozzá igazítani.

Kettes számút nem lehetett berakni az ágyába, mert rögvest üvöltve ébredt. Most két éves, még cicizik éjszaka, velünk alszik és vagy 4x ébred. Neki én vagyok a cumija. A délutáni szopiról egy hónapja "leszoktattam", azóta ha én vagyok vele, nem alszik délután, apával meg mesét nézve alszik el, nagymamával meg ha ringatják a majd 14 kilóját. Mindegyik ellenkezett a terveinkkel és elveinkkel.

2016. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy gondolom hogy 2 hónaposan még nemtudok ezzel a dologgal mit kezdeni csak azt hogy kiszolgálom igényeit 😀. A cumit a babakocsiba nagy nehezen elfogadja,de nem mindig. A zenélő körforgót már próbáltam nem hozott szerencsét így most egyenlőre marad a a cici 😀 reménykedem hogy fél éves kora körül ez nálunk is megváltozik.
2016. ápr. 11. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez most még nem baj, de hosszú távon azért nem szerencsés, na meg nálunk jó lett volna ha az apja is ugyanúgy le tudja tenni aludni, szóval rászoktattam a cumira. Cicin elálmosodott, betettem a kiságyba, ha sírt, odaadtam a cumit, odahajoltam hozzá, és az arcához simítottam a kezem, szóval próbáltam majdnem olyan közel lenni hozzá mint szoptatáskor, ha kiköpte, és még sírdogált, visszaadtam (Ha nem, akkor persze nem). Pár nap után elég volt simán a cumi, és kis simogatás, aztán szépen aludt.

Most már a cumi se kell neki, takaróját rágcsálja, fejére húzza, még gagyog kicsit, "énekelget" magának :), könnyen elalszik. Négy hónapos.

2016. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és a zenélő forgótól ilyen korában még sírva fakadt :)

Most már szereti.

2016. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!