Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Doktornénihez megyünk, hogy...

Doktornénihez megyünk, hogy öntsem össze a tejet?

Figyelt kérdés
Muszály vinnem anyatejet, mert ha felébresztjük végig üvölti az utat. Napok óta azon ügyködöm, h legyen mára tejem, így egy része le van fagyasztva a másik hűtőben. Hogy öntsem össze?
2016. ápr. 18. 09:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Másik kérdés, meddig jó a tej?
2016. ápr. 18. 09:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.A most lefejtett és a már lefagyasztottat nem szabad keverni.
2016. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ne öntsd össze. nem is értem. a doktornénihez minek a lefejt meg fagyasztott tej. Te nem leszel ott? (a "megyünk" ennek ellent mond)

ha ott leszel, megszoptatod és kész.

vagy a doktornéninél van mikró, ahol megmelegíted?

Ha mindenképpen ez a megoldás, akkor sem kevered, hanem külön melegíted őket, és ha elfogyott az egyik, adod a másikat.

2016. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
textil pelussal takarva szoptattam ott ahol a wc-n kívül nem lehetett máshova félrevonulni.Nekem így egyszerűbb volt pláne miután 3 gyerekből 2 nem itta meg a fagyasztott tejet (a 3.nál már nem is fagyasztottam)
2016. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az én babám 2 órákat szokott szopizni. Addig sajnos nem nyugszik meg amíg el nem alszik a cicin. A mosdóban van melegvíz, ott tuti meg tudnám melegíteni. A legutóbb hazáig bömbölt szegénykém ezt akarom elkerülni azzal, h teli etetem. Azért akarom összeönteni mert 10-30 miliket bírtam csak lefejni.
2016. ápr. 18. 10:19
 6/14 anonim ***** válasza:

azért a hűtőhideg tej melegítése folyó melegvízzel elég meredek elképzelés :o lehet, hogy max 40 fokos víz folyik... egy órát tarthatod alatta.

mennyi idős a baba? az miért baj, hogy hosszan szoptatsz?

én akár azt is megtenném, hogy ha sírni kezd, cicire teszem, és akár maradhat is rajta, amíg nem hív az orvos. gyerekorvoshoz mész, nem urulógushoz. bár utóbbi is nyilván látott már ilyet, előbbinek ez teljesen természetes dolog.

2016. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja, fejni pedig MINDIG kevesebbet lehet, mint amennyit egy baba ki tud szívni belőle.
2016. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem is biztos, hogy elfogadná a lefagyasztott tejet. Nem is biztos, hogy elfogadná a cumisüveget. Én is szoptattam már a gyerekorvosi váróban. Túléltem, bár nekem max. negyed óra volt. Nyilván ne szoptasd ott 2 órán keresztül, de inkább próbáld meg 10-15 perc után levenni a mellről és gyorsan hazamenni, a sírást valószínűleg így se, úgy se kerülheted el. És szerintem túl jó ötlet összeönteni a különböző tejeket (az más, ha nap közben többször fejed, összeöntöd és úgy fagyasztod le). Próbáld meg csak a még le nem fagyasztott tejedet elvinni azért biztonsági tartaléknak, annak legalább nincs olyan borzalmas szaga és mellékíze, mint a felengedettnek.
2016. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de miért nem tudod megszoptatni az orvosnál?
2016. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező, hogy 2 óráig eszik a babája.

Egyedül mész vele, vagy más vezet? Mert ha ez utóbbi, hazafelé simán szopizhat az autóban.

Ha egyedül mentek, szopi után a hordozóba teszed és nyomás. Úgy nem alszik tovább?

2016. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!