Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy nincs elég tejem...

Lehet, hogy nincs elég tejem ha nem duzzad a mellem?

Figyelt kérdés

Az első babámnál mikor szoptattam mindig feszült duzzadt volt a cici így tudtam h biztosan elég neki.


De most a másodiknál nem érzem azt... Érzem h van benne, de nem tudom h ez elég e neki, félek h elapad. Kb 3 óránként eszik.

De az éjjel nagyon sírt ette az öklét, kereste a cicit, ha rá tettem akkor abba hagyta.. De éreztem h úgy lóg a mellem már nem sok jön ki belőle.

Több órát fent voltunk..


Nem tudom h mi lehetett a baj én csak a tejre tudok gondolni h éhes volt a pici és hiába szívta nem jött ki elég.



2016. ápr. 21. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
7 napos a pici
2016. ápr. 21. 14:53
 2/6 Robi:WD válasza:
Egyéll Tobbet!
2016. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem duzzadt, mégse volt elég, be se indult normálisan, szóval szerintem ne ez alapján ítélj. Mérleged van? Mindkettőt kiszívja? Pelusok pisisek? Elapadni nem fog egyik napról a másikra, gondolom ezt tudod.
2016. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pisis kakis pelusok vannak.

Változó, van mikor csak az egyikből eszik..

Úgy érzem h estére kevesebb lesz a tej..

Hát majd most kiderül h milyen éjszakánk lesz 😕

2016. ápr. 21. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 napos es en is hasonlóan vagyok. Este folyton Szopizna, en Mmmrg ugy erzem nincs mit.


Napkozben megalussza a 3 orat siman ket etetés kozott, ugyhogy en arra is gondoltam fel cserélte a napszakokat kicsit...


Most szopi utan fejem is, aztan kiderul...

2016. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valtozik anap folyaman a tej osszetetele, plusz a pihenes is szamit. Reggel higabb atej, es az ejszakai fekvestol, alvastol is lehet tobb, estere zsirosabb es kevesebb, ezert van, hogy olyankor joval tobb ideig akarnak mellen lenni a babak. Ha van eleg pisis kakis pelenka, akkor nem keves a tej. Tevedes, hogy a cicinek feszulnie kell. Sot, az mar az az allapot, amikor a szervezeted azt az uzenetet kapja, hogy tul sok a tej, nem kell ennyi.
2016. ápr. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!