Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik héten léphet fel a...

Hányadik héten léphet fel a rosszullét? Három hetes terhesen már lehet hányingerem? De viszont nagy az étvágyam, minden félét kivanok, duzzad a mellem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Másfél, két hónapos terhességnél jelentkezik először rosszullét (nagy általánosságban és az sem törvényszerű, hogy jelentkezik egyáltalán).

Ettől függetlenül lehetsz terhes. Ennek megállapításában egy terhes teszt igen sokat segíthet.

2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én például egyszer sem voltam eddig rosszul, de kb a kimaradt menszi előtt én is elkezdtem falni mindent, s ez addig nem volt rám jellemző! De semmi más nem történt, nem fájtak a cickók, nem is duzzadtak, semmi, csak ettem! :)

Remélem baba lesz belőle! :)

2010. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah, és estére mindig szépen felfújódtam! (utolsó voltam)
2010. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kivancsi vagyok...Annyira fáradtnak érzem magam,máskor örülök,hogy végre péntek,kicsit szórakozhatok,de most meg legszivesebben csak ennék és aludnék....
2010. ápr. 2. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok! :) Most, hogy mondod, tényleg el is felejtettem mondani, hogy én is állandóan aludtam. Olyan voltam, mint egy kisbaba. Min 3 óránként ettem, s aludtam :D:D:D
2010. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát majd kedden tesztelek,mert terhesnek érzem magam..:)
2010. ápr. 2. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden jót neked!Írd meg majd mi lett az eredmény!Megy a drukk!:)
2010. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam pl. az volt hogy nem kívántam a kávét,rosszul voltam az illatától és én is nagyon fáradékony voltam.Nálam az evés fordítva volt nem kívántam semmi kaját,de úgy emlékszem hogy ez a tünet már később jött elő.Drukkolok én is!
2010. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)Ma reggel hánytam...Szerintem baba van a dologban,nagyon boldog lennék,ha terhes lennék!:)
2010. ápr. 3. 12:14
 10/10 anonim válasza:
kedves kérdező , babás lettél?
2011. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!