Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14/f vagyok. Napok ota a...

14/f vagyok. Napok ota a mellem neha becsomosodik + duzzad es felpufadok. Surun van hangulat valtozasom edesseget zsak szamra eszek Egyszer fazom utana melegem van es kepes vagyok meg magamat is felidegesiteni. Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

(TELEFONROL IROK!!! BOCSANAT A POCSEK HELYES IRAS MIATT.) :)))

Lecci csak komoly valaszok jojenek olyanok hogy menstrualok meg terhes vagyok NEEE koszonom


2014. jún. 7. 02:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy nagyon sokat izadok ,nem birok aludni,be van dagadva a nyaki nyirok csomom, es nagyon feledekeny vagyok ja es napi 6litert iszok
2014. jún. 7. 02:30
 2/6 anonim ***** válasza:
A tüneteid egyértelműen pajzsmirigy problémára utalnak. Menj orvoshoz!!!
2014. jún. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elmehetsz orvoshoz, jól jöhet a véleménye, de valószínűleg nem tudják/fogják megállapítani, mi bajod.


kimerültségre gyanakodok.

szedj multivitamint, ha nincs benne szelén, akkor azt külön (tudok termékeket ajánlani). olyan ételeket egyél, amiben sok a kalcium magnézium kálium (ilyet is).


valószínűleg az iskola miatt stresszes is vagy, tehát több alvásra és sportra lenne szükséged a hormonok és a neurotranszmitterek miatt. meditáció, relaxáció napi szinten. ha ez kevés, nyugtató teák és kapszulák (tudok ajánlani).


édességet ne egyél, mert a cukor csak ront rajta. a gyümölcsöket is érdemes lenne kihagyni. sőt, lehet, hogy a kimerültség oka a rossz emésztés.

2014. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Annyi panaszt leírtál, hogy azt mondom, ezek mellett nem lehet elmenni. Orvoshoz viszont muszáj!
2014. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, Candida, vitaminhiány, stb.
2014. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm felkeresem az orvosom :)) most már csak rosszabb a mell problémám :/
2014. jún. 9. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!