Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy hozzam vissza a tejem?

Hogy hozzam vissza a tejem?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisbabám. Egy hétig nem szoptathattam sajnos, és el is ment majdnem a tejem. Most is már csak 20 ml-t sikerült lefejni. Próbálom szoptatni, de 5 perc múlva elfordul és sír - kéri a tapszert ((( Lelkileg teljesen kivagyok. Nagyon rossz. Nagyon szeretnek ismét szoptatni. Lehetséges meg visszahozni a tejet? A sok fejes nem hoz eredményt. Volt valaki hasonló helyzetben?
2016. ápr. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Soksoksok szoptatás, és keress egy szoptatási tanácsadót a környéketeken. Az lll.hu oldalon sok hasznos tanács szerepel.
2016. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tanácsadó jó ötlet.

Én az ibclc.hu-sokat ajánlanám, ők képzettebbek, mint az lll.hu-n lévők.


Emellett nyilván cumisüvegből kapta, ez is gond lehet.

Én sns készülékkel próbálkoznék, azzal adnám neki a tápszert, így folyamatosan "mellen lenne", az újra stimulálja a tejtermelődést és a baba is visszaszokik a cicire.


Emellett ha 20ml-t le tudsz fejni, akkor még abszolút van tej! Egy hét az sok idő, türelmesnek kell lenned, sikerülni fog!


Egy másik ötlet: próbáld meg úgy szoptatni, hogy járkálsz vele vele, tartod karban, a "ringatástól" nyugisabbak lesznek. Ha sikerült elkapnia a ritmust és már belövellt a tej, akkor leülhetsz vele.


Megkérdezhetem, hogy miért kellett egy hetet kihagyni?

2016. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de 7hónapos babànàl ha elmenne a tejem, én ugyan nem hasznàlnék SNS-t, vagy stresszelnék a szoptatàson.
2016. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem akar megkövezni, de Kérdező szeretne szoptatni.
2016. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogos, bocs, csak nem értem...persze nem is az én dolgom, tehàt be is fogom gyorsan.
2016. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!