Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikortól ihat a baba csőrös...

Mikortól ihat a baba csőrös pohárból?

Figyelt kérdés

Kicsi lányom 2 hónapos és szopizik még. Cumisüvegből egyáltalán nem iszik meg semmit se. Ami nem baj, de ki tudja meddig tudok még szoptatni. Így nem tudom milyen megoldás lenne jó. Csak már előre aggódok, hogy mi lesz.

Kanállal se nagyon lehet még etetni, mert kellett neki normaflort adni, tejjel kevertem, és kanállal adtam neki. De az úgy nézett ki, ha épp nem sírt akkor visszaköpte az egészet, ha sírt akkor meg mindigfélre nyelte, köhögött stb.

Meg azért az se jó, hogy jön majd a meleg és nem iszik semmit se.

Szóval megköszönném ha tudtok valami tanácsot adni. :)



2016. máj. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A miénkre (MAM) az van írva, hogy 4 hónapos kortól. De van hozzá egy olyan cumifej (nem ivós), amit 2 hónapos kortól ajánlanak. Abból már ivott és tud is inni (ő tápszeres, így ebből a szempontból más)


2 hónapos a gyerek

2016. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Amíg szopik, semmi szüksége rá, hogy igyon. Felesleges ezen gondolkoznod.


"Meg azért az se jó, hogy jön majd a meleg és nem iszik semmit se. "

Ha szoptatod, nem kell neki italt adnod!!! A tejed elég szomjoltó.

(én annó elhittem a mamáknak, hogy kell a tea/víz nyáron az áprilisi fiamnak, ősszel már nem is szoptattam...)

2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én júliusi babáimat pálinkás pohárból kínáltam vízzel a 40 fokban már újszülött koruktól. Nővérem is pohárból adta a kiegészítő tápszert a babáinak. Ha eljön az ideje, ki kell próbálni, hogy csőrös pohárból, cumisüvegből, pohárból vagy kanából tud-e inni, bármelyik jó.
2016. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj, hozzá, h ki tudja meddig tudsz még szoptatni! amíg a babának szüksége van rá, és kész :)


a csőrös poharakból piszok nehéz ám inni. enyém 5 hónaposan kapta, de hetekig képtelen volt akárcsak 1 kortyot is kiszívni belőle. akkor már jobb a cseppmentes ásványvizes kupak. de komolyan!


sima pohárral próbálkoztatok már?

újszülötteket is lehet belőle itatni, hatékonyabb, mint a kanál.


de amíg van a cicben tej, én nem aggódnék előre ezen :)

2016. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg két hónapos kortól

Mienk 4 hónap után kapott néha MAM-os cumis üvegből

2016. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!