Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnék segíteni?

Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
2 gyermekem van.Mindkettő anyatejes volt.A környezetemben azt látom hogy nincs megfelelő segítség,hogy tudják szoptatni hosszú távon a babákat.Olvasgattam az LLL valamint az IBCLC lehetőségeit,hogy tanácsadó lehessek,de mindkettő miatt utaznom kellene.Ami valljuk 2 gyerekkel nehéz.Elmaradott megyében élek,itt semmi nincs.Hogyan tudnék mégis segíteni?
2016. máj. 14. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnővel, mond el neki mit szeretnél. Lehet, hogy ő tud segíteni. Vagy adj fel hirdetést.
2016. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Betu ***** válasza:
Ha segíteni szeretnél szerintem akkor indíts egy blogot, amit hirdethetsz és majd egyre több és több nőhöz eljut. Nekem hirtelen ez jutott eszembe. Minden jót kívánok!😊
2016. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!