Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fogytatok?

Szoptatás alatt fogytatok?

Figyelt kérdés
Ha igen,tettetek érte valamit vagy csak maguktól lementek a kilók?
2010. ápr. 10. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
én fogytam. De nem tettem semmit, nem volt időm enni. Boldog voltam, és elvoltam foglalva.
2010. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én is fogytam. Szülés után nem is volt túl nagy étvágyam, és szépen mentek le a kilók
2010. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos:S szülés után 2 órával ugyanannyi voltam már mint terhességem előtt!összesen 8 kg-t hiztam és a szoptatás alatt még 3 le is ment !:S:(pedig nagyon nem szerettem volna!
2010. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és soványabb vagyok, mint voltam. Ülőmunkát felváltotta a napi 16 óra rohangálás, meg éjszakázás :)
2010. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ezekszerint én valamit nagyon rosszul csinálok,mert 8 hónapja szoptatok,tornázok is,alig eszek és mégsem sikerül fogynom! Már bele vagyok betegedve!

Ja,pedig az idegeskedésből is kiveszem a részem!

2010. ápr. 10. 14:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk. Igaz én csak 7 hónapja szoptatok, de még mindig van rajtam 8 kg a 10-ből. Tornázni nem tudok, mert kapásból apad a tejci, az étvágyam még mindig iszonyatos az eredetihez képest, ennek ellenére igyekszem keveset enni. Idegeskedni rendszeresen van min. Volt, hogy egy hét alatt lement 2 kg, madarat lehetett volna fogatni velem, de aztán vissza is jött. Remélem, ha már nem szoptatok vissza tudok fogyni.
2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Baromi szerencsések vagytok, hogy alig esztek és tudtok szoptatni... én többet eszem/iszom, mint valaha életemben és mégis kevés a tejem. :-(
2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én szinte falok, és mégis kevesebb vagyok, mint terhességem előtt. 4 hónapja szoptatok.
2010. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell koplalni,mert nem lesz tejci... rendszeresen kell enni, akár 5-6x is egy nap, csak kisebb adagokat és válogasd meg, mit eszel, ne legyen benne fehér liszt vagy finomított cukor! És a kilók úgy fognak lemenni hogy nem kell éhezned és a tejci is megmarad! :) Szóval barna kenyér, sok zöldség, zsírszegény husik és sok-sok szénsavmentes víz! Sok boldogságot a picihez!
2010. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam szoptatni sem, mert nem volt tejem, vagyis csak nagyon az elején, hasfájósak voltunk, szóval idegeskedtem eleget, és nemhogy nem fogytam, de híztam. Szülés után lement 13 kg, mert nagyon vizes voltam, aztán mire 3 hónapos lett a fiam, addigra 10 kg visszajött. És azóta sem tudom leadni.... :-(
2010. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!