Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel fogytatok le...

Hogyan, mivel fogytatok le szoptatás után?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok akikről csakúgy lementek a kilók, hanem valami praktika vagy kapszula vagy gyógytea a torna mellé! Segítsünk egymáson biztos sokan vannak ezzel így. :((
2010. márc. 25. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez nem kell semmit szedni. Egyszerűen csak egészségesen étkezni, sokszor keveset, sokat mozogni, sok vizet inni. Persze ezért meg kell dolgozni, elismerem kapszulával biztos könnyebb. De én nem veszélyeztetném magam.
2010. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vettem szűztea kapszulát. Na olyat ne vegyen senki. Olyan sűrű f.sás jött rám állandóan a lehető legrosszabbkor, hogy az valami. Állítólag a zöldtea kapszula jobb, ugyan segíti az anyagcserét, de nem annyira f.satós (bocs a kifejezésért, de tényleg ez volt), most azt is meg fogom próbálni.

És Norbi update szerint eszem. Nem Norbis kajákat, csak az ő táblázatai alapján. Délig eszem olyat, ami 2-es kódú (3-as kódút pl. banánt csak elvétve, cukor no, édesség no). Délben szintén 2-es és 1-es, este pedig már csak 1-es. Egy hét alatt lement másfél kg. (B)

2010. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ja, még annyit nem írtam, hogy bizony szeretek nasizni. Úgyhogy vettem update1-es vanília és csoki pudingot, meg túró rudit (Sole termékek), így még a napi nasiadagom is megvan, azt bármikor ehetem. (B)
2010. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én Reduktilt szedtem, de betiltották...mÁSFÉL HÓNAP ALATT 10 KG MENT LE!
2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Szoptatás alatt Reductil ? Gratulálok !
2010. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is Szűztea kapszulát szedtem,de nem 3-szor 3-at hanem reggel és este 1-1.Így nem volt annyira dúrva,mint az előttem válaszolóé!
2010. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kérdés szoptatás UTÁN volt...gondolom utána szedte a Reductilt. Egyébként én is szedtem de nekem semmit se használt.Csak a napi 1 óra sporttól indultak meg a kilók, én hosszú távon éhezni nem tudok sajnos.

Visszafogytam nagyjából kezdő súlyomra, majd ismét terhes lettem, még szoptatom a lányom (4 hós) de már belekezdtem újra a tornába, de most persze egy gramm se mozdul.

2010. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked gratulálok, hogy nem tudsz olvasni!!!!

Azt kérdezték, hogy szoptatás után!!!RÉMLIK???

Szerinted szedtem volna egy ilyen erős gyógyszert szoptatás mellett, vagy kiírta volna a dokim????

Na, hagyjuk is..

Én csak válaszoltam a kérdésre és boldogabb vagyok 56 kilósan, mint + el

2010. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pirulát nem szedek, de a testkontroll diétát elkezdtem, két hónapja csinálom, eddig 10 kg ment le, nagyon látványos. MOndjuk volt is miből, még 20-nak le kell, sajna... :-(
2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!