Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mit ajánl, melyik a jobb?...

Ki mit ajánl, melyik a jobb? Kézi vagy gépi mellszívó?

Figyelt kérdés

Melyik mennyi lenne újan/használtan (ha láttatok esetleg használtat, érdekel az ára)?

Lenne lehetőségem egy egyszer használt kézit venni, de nem tudom, nem-e bánom meg, a gép mennyivel jobb, másabb...


Köszi a tapasztalatokat


2016. máj. 31. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használtam mind a 2-t.Ha csak arra kell,hogy a felesleget lefejd,akkor a kézi is teljesen megfelel.Én azért vettem elektromosat,mert tejleadó voltam,és mellette fagyasztottam is a lányomnak,a kezem viszont nem bírta már.Én mind a 2 fajtában Avent-et használtam.Egyik sem volt új,a kézit a sógornőm adta kölcsön,az elektromosat vettem.Ha jól emlékszem a kézi 10 újonnan,az elektromos 40.
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi.

igazából nem tudom, mi lesz, mert első baba, és még a pocakban, csak szeretnék felkészülni :)

2016. máj. 31. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én a gépit ajánlanám, nekem a kézitől ínyhüvely gyulladásom lett, nagyon megszenvedtem vele. A gépi sokkal kényelmesebb. Nekem Medela Mini Electric Plus volt, imádtam, nagyon jó és kíméletes.
2016. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is mindkettot hasznaltam Aventosat, szerintem az elektromos dokkal jobb.
2016. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első babanal 4000ftos Bertoni kézi.

2. babánál 40. Ezer ftos avent.

Jo volt a kézi is, de most nem érek rá meg nincs idegem kézizni. Viszont drágát ne vegyél még.

2016. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem gépi Medelam van, 2 pumpafejes. Nagyon kimèletes, 5 perc alatt egyszerre leszívja a két mellet. Újonnan olyan 80-90 ezer ft körül van, de pl az ipari verzióját -amit olyan 400-500 ezer ft lenne megvásárolni- lehet bérelni gyógyszertárakból.
2016. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
erről a bérlés dologról még nem hallottam, az kisebb gyógyszertárakban is van, vagy inkább csak pesten?
2016. máj. 31. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, én külföldön élek, ugyh csak hallottam róla, hogy Magyarországon is lehet bérelni a Medelát gyógyszertárakból, de sajnos nem tudom, hogy mennyire elterjedt, lehet-e bàrhol vagy nagyon speciálisnak számít.

Itt külföldön nagyon drága volt a bérlés, 2 hétre plusz a pumpafejekre, üvegekre (azt meg kell venni, csak a gépet lehet bérelni) 24 ezer ft-ot fizettünk. Így 2 hét múlva megrendeltem Angliából a házi verziót akciósan kb 50 ezer ft-ért. (alapáron 80-90 ezer ft) nem bántam meg a bérlést se, mert így legalább tudtam mielött megvettük a sajátot, hogy kényelmes és jól müködik.

2016. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!