Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok asztmásan. Milyen...

Szoptatok asztmásan. Milyen készítmény szedhető vagy inkább vehető be egy roham esetén?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt diagnosztizált asztmám van, ami az utóbbi időben tünetmentes volt. De most hazautaztunk vidékre szüleimhez, itt mindig kijön az allergiám, de ma egy óra alatt asztmás roham kapott el. Oxix belégzőporom volt, de annak is már lejárt a szavideje, így nem vettem be. De felhívtam egy ügyeletes tüdőgyógyászt, aki azt mondta, hogy azért ne fulladjak meg, de kiválasztódik a tejbe, így max egyet vegyek be, mert a babának megnöveli a szívritmusát.

Gondolom van itt olyan, aki asztmás, és szoptat, megosztaná velem a tapasztalatait?

Én meg sürgősen felkeresem a tüdőgondozót..., bár már jobban vagyok:-))


2008. szept. 27. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!