Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hónapos babámat szoptassam...

14 hónapos babámat szoptassam tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Valószínűleg holnaptól antibiotikumot kell szednem (gyanús, hogy be van gyulladva mind a két fülem), szóval minimum egy hétre abba kell hagynom a szoptatást. Dilemmám, hogy ez idő alatt fejjek, vagy hagyjam elapadni? Fiam 5x étkezik naponta, reggeli előtt kap cicit, meg vacsi után(este cicin is alszik el).

2016. júl. 3. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már nyugodtan abba lehet hagyni a szoptatást.

Ebben az esetben én biztosan most választanám le.

2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
En olyan gyogyszert kernek, amivel lehet szoptatni.
2016. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szólj, hogy szoptatsz, ennek megfelelően kapsz majd gyógyszert. Én is szedtem 5 napig antibiotikumot, lehetett mellette szoptatni.
2016. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En teljesen mas okokbol elvalasztottam a fiam 13 honapos koraban. Egy hettel az utolso szoptatas utan mar fogalma sem volt, hogy mit kell csinalni a cicimmel. Egyelore o az egyetlen gyerkoc, igy mas tapasztalatom nincs, de ebbol gondolom, hogy talan nalatok is megvan az esely arra, hogy meg ha szeretned is folytatni a szoptatast, nem fog menni.
2016. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Én megvárnám míg magától hagyja abba. Csomó gyógyszer nem gond szoptatás alatt. Itt utánanézhetsz: [link]
2016. júl. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!