Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz az, hogy szoptatás...

Igaz az, hogy szoptatás mellett nem lehet diétázni?

Figyelt kérdés
Mennyi az a minimum kalória, amit enni kell, hogy legyen tejem? Kb 20 kgt kéne fogynom, és szülés után diétázni akarok. De mennyit muszáj ennem, hogy legyen tejem? 1200 kcal naponta elég, vagy kevés?
2016. júl. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy kevés, súlytartáshoz normál esetben kell 1500-2000kcal,neked mondjuk lassú fogyáshoz 1400,de éppen szoptatsz. én próbáltam óvatosan diétázni,de amint kevesebbet ettem,apadni kezdett a tej. ha belevágsz,több kalória kell 1200nél szoptatás alatt,és jobban kel figyelni,hogy minőségi tápanyagokat egyél, zöldség,gyümölcs,hús,hal,tojás,tejtermék, szénhidrátot kerülve de azért normális mértékkel a túl kevéstől meg nehogy lemenjen a cukrod
2016. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a normál (napi 2000 kalória körül) étkezéssel is fogyni fogsz, ha szoptatsz. A lényeg, hogy igyál sokat, egyél változatosan! Diétával kb. éhen is haltam volna, főleg az elején, ha tényleg szeretnél szoptatni, akkor most ne kínozd magad, és ne kockáztasd a tejtermelést, meg persze a tej minőségét.
2016. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A babám 8 hónapos korától odafigyelek mit eszem.Azóta fogyok,16 hónapos még cicizik.

Az első gyereknél nem is néztem mit eszem mégis fogytam

2016. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen, egyél pont eleget és szoptatással fogyni fogsz. Szülés után eleve lemegy 10-15 hipp-hopp
2016. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!