Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki szoptatás abbahagyása után gyorsan lefogyott? 1-2 hónap után 2-3-4 kg ot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én csak 1 hétig tudtam szoptatni mert begyulladt a mellem. Most 6 hetes a kislányom és én 5 hét alatt fogytam 6 kilót. Nem eszem kenyeret és kihagyom a vacsorát. Ebéd után semmit nem eszem vagy csak almát.Még 5 kilótól akarok megszabadulni, és ha ez továbbra is ilyen jó ütemben halad májusban már az eredeti súlyomnál leszek.
2010. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd asszonyom szoptatás mellett fogyott 12 kilót a 90 napos diétával és a diéta alatt a kisfiú többet hízott.Igaz a baba már 9 hónapos volt amikor elkezdte ,szóval már majdnem mindent evett akkor a kisfiú, de még mai napig intenzíven szopik a baba elég sokszor.
2010. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,szép napot nektek!!!
2010. ápr. 15. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
en 5 honapig szoptattam a fiam,most 1 honapja már csak reggel delben este mert szepen eszik sokmindent,azota nem görcsölök hogy legyen tejem elég és nem eszek tudatosan és -2kg eddig.persze nem dietazom,nasizok is mellé,mégis mennek el a kilok.mennyit akarsz leadni?
2010. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 hónapos a babám még cicizik,plusz 5-6 kg van rajtam ,lassan megyegetnek a kilók lefele , még nem diétázok,soha se diétáztam.
2010. ápr. 16. 13:25
 6/7 A kérdező kommentje:
és sokszor szopizik nappal és éjszaka.
2010. ápr. 16. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónappal szülés után állt vissza a súlyom. Nem diétáztam, csak szoptattam. 58 kg voltam és 20 kg-ot híztam a terhesség alatt. 72 kg-val jöttem ki a kórházból.
2010. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!