Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a pici, van még...

3 hónapos a pici, van még esély rá h vissza jön a tejem?

Figyelt kérdés

3 hónapos a pici és már egyre kevesebb a tejem is, tápszert kellett már adnom neki kb 1 hónapja, eleinte csak 1x éjjel.

Most meg már nappal is mert vagy nem fogadja el a cicit vagy nem lakik jól vele és kér még..


És ráadásul meg jött a havim is :(

Biztos azért mert kevesebbet van cicin :(

Annyira szeretném ha lenne több tejem, mit tanácsolnátok??

Az nem jön be h többször tegyem mellre, mert vagy nem fogadja el vagy ha igen akkor sincs neki elég és hozzá kell tápláljak...



2016. júl. 7. 21:48
 1/7 anonim válasza:
Komenymag leves...nekem etol volt tejem
2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a megoldàs hogy többször cicire teszed,ha kell egész napra. Màs "csodaszer" nem segìt. Szopizzon sokat.
2016. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt már írtam h próbáltam de ha nem akar cicin lenni nem tudok mit csinálni , elfordítja a fejét .. :/
2016. júl. 7. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos volt, mikor megjött, pedig igény szerint szoptatok. Olyankor ő is nyűglődik, van, hogy egy étkezés alatt 15x is mellet váltok, végül mindig jóllakik anyatejjel is, mert a tej nagy része szoptatás alatt termelődik. Igyál legalább 3 litert egy nap, szedjél szoptatós vitamint. Ha nem fogadja el a melledet, akkor fejd le és add cumisüvegből vagy kiskanállal. Bujjatok össze meztelen felsőtesttel és kínáld meg akár óránként is. Próbálj meg minnél kevesebbszer tápszert adni neki. Keress fel egy szoptatási tanácsadót, sokat tudnak segíteni. És ne add fel, simán helyrejöhet még, kitartást kívánok
2016. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is segitene ha neha fejnèl.
2016. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fojton ott van neki a cici,akkor el fogja fogadni.

Félàlomban példàul.

2016. júl. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cumizavar miatt is lehet h nem kell a cici.Vagy szopisztrájk.Kínálgasd cicicel.Ha éhes el fogja fogadni.Minél ritkábban adj tápit gha szoptatni szeretnél.
2016. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!