Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejserkentő teát mikor érdemes...

Tejserkentő teát mikor érdemes elkezdeni inni?

Figyelt kérdés

Már a terhesség alatt esetleg?

Köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után, de ha igazán hatásost akarsz akkor inkább alkoholmentes sört vagy malátaitalt igyál, hatékonyabb.
2016. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 11. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szülés után úgy tapasztalod hogy nincs elég tejed. egyébként felesleges.
2016. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor, ha már megvan a baba és azt tapasztalod, hogy nincs elegendő.

Egyébként felesleges. A sok folyadék és a megfelelő táplálkozás általában elég ahhoz, hogy megfelelő mennyiségű és tápláló teje legyen anyukának.

Én speciel allergiás is voltam rá, de szerencsére nem is kellett, mert nagyon rövid idő alatt nagyon sok lett.:)

2016. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha már megvan a baba, és azt tapasztalod, hogy nincs elég tejed. És akkor is először csak kis mennyiségben, mert sok babának fájhat tőle a gyomra.
2016. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 11. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mindkét gyerekemnél hasfájást okozott. Nekem ami bevált,a malátaital és az urtica urens golyó, no meg a gyakori mellretétel :)
2016. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!