Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögszéna mag kapszulával...

Görögszéna mag kapszulával tejszaporítás?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata a görögszéna magbkapszulával tejszaporítás céljából.


Már mindent kipróbáltam: karamalz, 3 l folyadék, rántással készített levesek, zabkeksz, tejszaporító tea, urtica urens, horror fejés, masszírozás, meleg zuhany fejés előtt.Azt kérlek ne írjátok hogy tegyem gyakrabban mellre a babát, mert koraszülött és nincs rá mód.


A válaszokat előrebis nagyon köszönöm!



2016. júl. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejott(vagy mindaz egyutt,amiket leirtal)minden szoptataskor olyan 8-10 kapszulat vettem be naponta kb.Buzlottem,mint egy istallo(konkretan szena szagú lettem tole)de beindult,es utana több,mint 2 evig szoptattam..Kitartast es sok sikert!Menni fog,hidd el
2016. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb tejszaporito!

A bibliai idokben is mar hasznaltak tejszaporitasra, egyebkent indiaban fuszerkent hasznaljak.,

A 610 mg osbol napi 9-12 szemet vegyel be , annal kevesebb nem er semmit, de ezt akarmelyik szoptatas tamogato oldalon meg tudod nezni.

En 13 honapja szedem, mar csak heti pat alkalommal, az elso honapokban szedtem rendszeresen.

2016. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az a 8-10 kapszula összesen hány mg volt?Mert a tájekoztatón az van írva hogy naponta max. 2 kapszula (1220 mg).
2016. júl. 12. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A sokszorosa annak,ami a tajekoztatoban van:) ahogy a masodik is írta:) azt hiszem a www.gorogszenamag.hu-n talalsz rola reszletesen leírást,hogy hogyan kell tejszaporitasra használni.
2016. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.gorogszena.hu/felhasznalas/gorogszena_felhasznalas_tejelvalasztas_szoptatas.html
2016. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Irtam, hogy a 610 mg osbol kell annyi.

A tajekoztatoval ez esetben ne foglalkozz, az nem a tejszaporitasra valo adagot irja.


Napi 3500 - 7000 mg kell, hogy erjen valamit. Anelkul felesleges is szedni.


How Much do I Need to Take?


Fenugreek Capsule Form (580-610 mg)


2-4 capsules, 3 times per day --- 6-12 capsules (total) per day

1200-2400 mg, 3 times per day (3.5-7.3 grams/day) (3)

German Commission E recommends a daily intake of 6 grams (4)


- See more at: [link]

2016. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én teát főztem belőle. Nekem nem nagyon hatott, de most már azt gondolom azért nem, mert első baba, stresszeltem eleget, különböző más "dolgok" miatt is (édesanyám meghalt, plusz jött még egy két dolog.) De az összes többi közül ez volt a legjobb. Barátnőmnek adtam belőle, neki bevált.

Pihenj amennyit tudsz, szoptatás előtt 1 órával pl péksütik is nagyon jók.

2016. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!