Hogy apad el a tej?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babám 8 hónapos korára teljesen elválasztotta magát. Fokozatosan csinálta, először a reggeli szopit nem volt hajlandó elkezdeni. Mikor már sok reggel sírásig fajult a próbálkozás, védőnőt megkérdeztem, ő mondta, hogy kapjon tápszert. Bejött neki, pár hét után esti szopival volt ugyanez. Ő délután is szokott alvás előtt szopizni, ezt tartotta meg legtovább, mostanában viszont nem kéri. Kérdés: nem feszül a mellem, de egy pici tej szerintem van benne. Mit csináljak? Lefejjem? Hagyjam? Ettől begyulladhat?

Oké, értem én, hogy ha nincs rá kereslet, elapad, de ami még megvan, azzal mi lesz? Mintha egy picit fájna, de lehet csak beképzelem, egyébként totál puhának érződik.



2016. júl. 13. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem fáj,nem feszül akkor nincs teendőd majd elapad..
2016. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha van a mellemben egy kis tej, az "felszívódik"?
2016. júl. 13. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 4 hónaposom döntött úgy egyik napról a màsikra hogy nem kell neki többet, én nem csináltam vele semmit. Szerintem felszìvódik, de nem tudom
2016. júl. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen.. felszívódik/elapad
2016. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a vàlaszt vàrtad,hogy megromlik és megsavanyodik?


Felszìvódik. Csak akkor fejd ha feszìt,akkor is csak amìg jobb lesz picit,mert a fejéstől is termelődik,hiszen az is stimulàció.

Még lesz "benne" tej egy darabig. Nekem még a szoptatàs befejezése utàn bő egy évvel is lehetett egy egy cseppet elővaràzsolni. Doki szerint normàlis ez is. Csak ha panasz van vagy nagyon sok tejed termelődik kell jobban kivizsgàlni a dolgot.

2016. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, így belegondolva nem tudom milyen választ vártam. :)
2016. júl. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!