Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Folyamatosan túllépem a napi...

Folyamatosan túllépem a napi keretemet zsírban és szénhidrátban 5-10 grammal. Ez befolyásol bármit is? Figyeljek jobban, vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kalóriabázison vagyok, ott számoltam ezeket. Két éve diétázom, ebből 1 évig csináltam jól. Le is ment 20 kiló. Most itt vagyok már egy éve, kicsit lazítottam a diétán de az 1200 kcal-t sosem léptem át. Csodálkoztam hogy egy éve mindössze 1-2 kiló ami le fel mozog 1200 kcal-os diéta mellett! Egy éve!!

Hónapos stagnálások, szenvedések után rájöttem hogy az a baj, hogy mindig átlépem a szénhidrátot. :( Néha 5, néha 10 vagy 20 grammal. Ezért volt a stagnálás!


3 hete úgy eszek, hogy a fehérjét nyomom fel és csökkentettem a szénhidrátot és ezalatt már 2,5 kiló lement.


Ha arra gondolok, hogy egy éve szenvedtem a saját butaságom miatt eredménytelenül, elkap az agyhalál. Te ne ess ebbe a hibába, mindig férj bele a mennyiségekbe. Ha teheted te is inkább a fehérjét nyomasd. :)

Sok sikert!

2014. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 11. 20:18
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Diétázni, fogyókúrázni 3-4 hónapig lehet, utána ha leadunk egy bizonyos mennyiséget, pl. 12-16 vagy akárhány kg-t, akkor a szervezetünknek kell egy kb. 6 hónapos diéta/fogyókúra mentes időszak, hogy megszokja az új súlyát. Ha beállt az új súly, akkor újból lehet 3-4 hónapig csinálni. Úgy nevezik ezt a szakorvosok, hogy „set-point” (beállítási érték), be kell, hogy álljon az új súly, és utána lehet tovább fogyni.

Én is küszködtem sokáig, de szerencsére találtam egy egészséges német diéta programot, amivel sikerült lefogynom 13 kg-t, most ideális a súlyom, az alakommal is elégedett vagyok, mert szépen arányosan fogytam, és tartom is az új súlyomat hónapok óta!

Sok sikert Nektek is! :)

2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasznos infók...
2018. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!