Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kézi vagy a gép mellszívót...

A kézi vagy a gép mellszívót ajánljátok? Lehet, hogy hülye kérdés de függ a mell mérettől, hogy melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem elég nagy mellem van, és sokat nőtt a terhesség alatt, most E kosaras. Lehet, hogy nekem a kézi nem is lesz jó, csak a gépi? Vagy ipari kell? :D
2016. aug. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze a mellmérethez.

Ahogy a tejmennyiség se a mellmérettől függ (vagy fordított az arányossag: a nagyon kicsi mellű ismerőseim tovább szoptattak).


Attól függ, hogy milyen gyakran óhajtod használni és mennyi pénzed van.

Alkalmi fejéshez és/vagy ha nem sajnálod az ízületeidet: kézi.

Egyéb esetben gépi.

2016. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyenlőre vegyél egy kézit...az sem biztos hogy kell majd fejned...fejni az szokott akinek túl sok a teje vagy szaporítani szeretne..ideális esetben a kereslethez alkalmazkodik a kínálat - bár megmondom őszintén a kismamák nagy részének kellett fejnie ilyen olyan okból a környezetemben..ha mást nem, azért fejsz hogy legyen tartalék a mélyhűtőben vészhelyzetre...nekem is kellett végül fejnem szaporítás miatt, napi kétszer, és ahhoz jó volt a kézi (AVENT) nem volt egyáltalán fárasztó...de ha pl valaki azt tervezné hogy eleve nem szoptat hanem fej és úgy adja a babának, annak elektromost javasolnék.
2016. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy mellem van, nem befolyásol semmit. Én terhesség alatt vettem egy Avent kézit. Babám nagyon ritkán kapja cumisüvegből a lefejt tejet, így nekem ez tökéletes. Ha nagyon sok tejed lesz, vagy cumisüveggel eteted a babát, akkor jobb a gépi,de ezt sajnos nem lehet előre tudni.
2016. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő. A lányom születése után egy hónapig kórházban volt, akkor a gépi vált be (Pesztonka), a kézivel nem tudtam kifejni, most a fiamnál a kézi Avent-tel is tökéletesen ki tudom fejni.
2016. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!