Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! 4 hónapos a kisfiam és...

SOS! 4 hónapos a kisfiam és az elmúlt napokban annyi a tejem, amennyit nem bír megenni. Majd szét durranok, főleg éjszaka. Tapasztalat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fejni nem akarok, mert akkor még több lesz.
2010. ápr. 19. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit fejj belőle, hogy megkönnyebbülj, különben a tejpangás miatt begyulladhat a cicid. Ne fejj rendesen, csak egész keveset, be fog állni max. egy hét alatt a szervezeted kevesebb tejre.
2010. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit fejjél, hogy a kellemetlen érzés megszűnjön, és ne többet. Így fenn áll a veszélye annak, hogy eltömődik egy (vagy több) tejcsatorna, és mellgyulladásod lesz.

Egy kis fejést szerintem megér a dolog, tapasztalatból mondom.

Egyébként örülj, hogy nem azzal kell küzdened, hogy nincs elég tejed!

Jó egészséget és jó babázást!

2010. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a helyedben lefejném.Hangsúlyozom, hogy én, mielőtt rámtámadnának egyesek, hogy mért biztatok hülyeségre. Mégpedig azért mert én azt tapasztaltam, hogyha nem fejem le pillanatok alatt bedurran a cicim és 40 fokos lázam lesz. Utána pedig kínlódhatok, hogy a sok jegelés után újra normálisan legyen tejcsim. Szóval én minden éjjel 11-12 körül lefejem és akkor nyugodtan alszok reggelig, mert a baba sem kel éjjel enni, nekem sem kell arra ébrednem , hogy tocsogok, vagy lázam van. Sajna tegnap este elaludtam hamar, mert lefárasztottak a lurkók és hajnal 4-kor már rettenetesen fájt és rohanhattam fejni.De mondom nekem nagyon könnyen begyullad, én ilyen típus vagyok, így én már nem kísérletezek azzal, hogy csak kicsit fejek le belőle. Inkább lefejem és más babának odaadom.
2010. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdezek, de mitől lett több tejed? Tudod-e esetleg? Jól jönne nekem is, valami csoda.
2010. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor megpróbálok csak annyit fejni, hogy ne fájjjon.

Utoésónak: nem tudom mitől lett, eddig is csak szopiztunk meg most is, lehet, hogy a kis mohóm "csinálta" így.

De, persze örülök neki, hogy sok van és nem kevés:-)

2010. ápr. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!