Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy 4 hónapos kis babám...

Van egy 4 hónapos kis babám már nemszoptatok mert nincs tejem de hejete nutrilon 1 eset használok de adtól fáj a hasa mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Azt nem tudom, hogy mit tegyél, de minél gyorsabban tanulj meg helyesen írni, mert szinte fáj olvasni ezt az egy mondatot!

Egyébként, kérdezd meg a gyerekorvost!

2016. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudom mit tegyél!!! Írány a gyerekorvos és majd ír fel mást!! Komolyan ennyire nem tudod mit kell tenni ilyen helyzetben.. Mi lesz később??
2016. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemszoptatás ellen a szoptatás a legjobb megoldás.
2016. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj másik tápszert.
2016. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kamillateát hasfájásra!Mindíg ezt itattam a lányommal.Pici cukrot lehet bele tenni,ha nem inná meg.Az enyém is nutrilont kapott,jó volt neki.
2016. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbálj meg másik 1-es tápszert használni,baba hasfájására Biogaia cseppeket adni.Meg kell próbálni az anyatej termelést serkenteni,szoptatós teával ,homeopátiás bogyóval,malátasörrel,és próbálni fejni.
2016. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Infacol? minden étkezés előtt adhatod neki és segít is :)

Nekem is tápszert kap a picim mert nincs tejem. Ne stresszelj azon hogy nincs tejed csak idegroncs leszel mert a sok hülye azt mondja hogy ha nem szoptatsz nem vagy jó anya és ha stresszelsz ki hat a babára is...

Nekem sincs tejem és a legkisebb lelki ismeret furdalás nélkül adok neki tápszert. Inkább ez mint hogy éhezzen. Te se aggódalmaskodj ilyeneken :)

2016. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!