Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az én babám nem hajlandó...

Az én babám nem hajlandó hasról hátra és vissza fordulni, se kúszni mászni nem ül fel egyedül amúgy ha leültetem szépen ül és eleven kisbaba, de nagyon aggódom vigyem orvoshoz 8,5 hónapos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha leteszed a földre mit csinál?

2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 8,5 hónaposan nem fordul, akkor igen, nem árt egy orvosi ellenőrzés.
2010. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már megcsinálta ezeket? Ha igen, meg tudja csinálni, csak lusta, akkor tornázzatok együtt, ha nem csinálta még, akkor én is megmutatnám egy dokinak, lehet, kicsit kötöttebbek az izmai.
2010. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nekem ugyanez volt a lányommal, nem vittem orvoshoz. Most 5 éves és semmi baja, sőt!!! Csak úgy látszik lustább volt az átlagnál csecsemőkorában(na most bepótolja), meg dagibb is.
2010. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne aggódj. Én 8 hónaposan ugyan ilyen voltam, csak hasaltam nem csináltam semmit, nem forogtam, nem másztam, nem ültem. 11 hónaposan hasalásból álltam fel. Felkapaszkodtam hasalásból a járókában. Szerintem is csak lustább. Ha nem látsz rajta semmi problémát, szerintem akkor nincs baj.

2010. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nézzen rá a doki, te megnyugszol, és azt úgysem látod a gyereken, hogy csak lusta, vagy valóban kötöttebbek az izmai. A lányom is így volt, amióta tornázunk, egy hónap alatt behozta a lemaradást:)
2010. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En megmutatnam az orvosnak. VAn egy ismerosom, akinek a babaja nem tudott meg fordulni magatol 9 honaposan, neki is azt mondtak, hogy biztosan lusta baba, de aztan 1 eves lett es meg mindig nem kepes (vagy nem akar?) fordulni, egyedul felulni, stb. PEdig mar ha labra allitjak ugyesen lepeget segitseggel. De fordulni, felulni, kuszni, maszni vagy felallni egyedul nem tud, es ez baj. NEm akarlak megijeszteni, de jobb, ha latja orvos.
2010. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!