Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Friss anyukák akiknek óránként...

Friss anyukák akiknek óránként szopik a babája? Remélem nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
5 napos a fiam és óránként szopizik.Tejem bőven van szép sárga,azzal nincs gond.
2011. szept. 28. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Még 5 naposan nagyon picike, és azért szopizik ilyen gyakran. Az én lánykám 6 hetes koráig ezt csinálta. Most 9 hetes és 2-4 óra telik el egy-egy evés közt.

Ne aggódj emiatt és próbálj meg örülni minden szopizással eltöltött percnek. Úgyis eljön egyszer az az idő, amikor önállósodnak és akkor igazán fognak hiányozni az ilyen meghitt órák...

egy 2 gyermekes anyuka

2011. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat :)

Én nagyon tudok neki örülni mert imádom nézni közben:) Csak féltem,hogy túl gyakran szopizik de akkor megnyugszok,hogy neki így a jó :)Meg az a baj,hogy nem mindig büfizik :(

2011. szept. 28. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, OK így, aztán majd beáll. Sokszor lehetnek időszakok mikor óránkért kér később is.

A büfi hiánya akkor baj ha zavarja. A fiamat kb sosem kellett büfiztetni, szépen evett, nem nyelt levegőt. Ha büfizett is, bármilyen pózban ment neki, nem sírt büfi miatt.

A lányomat kb 2 nap alatt egyszer kell, ő néha idegesen eszik, kiköpi-bekapja mert pl kakilni kell már neki közben. Ilyenkor rögtön utána nyugtalan, ilyenkor tudom hogy büfi lesz. Amúgy nem szoktam büfiztetni...:)

2011. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 alaszka ***** válasza:
Enyém 3 hónapos, és van, hogy gyakrabban eszik, mint 5-6 napos korában...Akár óránként is...Szóval lesz ez még így se. :)
2011. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám már 4 hónapos, és két hónapos koráig óránként kért enni. Ne aggódj, még kicsi a kis gyomra és az anyatej nagyon hamar emésztődik, majd szépen és lassan, de be fog állni.
2011. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes ez így. Az én kisfiam ennyi idősen volt, hogy órákat lógott a cicin, szinte le sem lehetett venni róla, azonnal felsírt. Most hét hetes, most 2-4 óránként eszik. Ahogy növöget, úgy majd egyre több idő telik el két evés között. Jó szoptatást!:-)
2011. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!