Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az nem baj, hogy most elkezdte...

Az nem baj, hogy most elkezdtem rohamosan fogyni?

Figyelt kérdés
6 hós a babám, és szoptatom. Szülés után 6-8 kg maradt fent. Ami elsőnek nem akart megmozdulni. 4 hónapig maradt ugyan annyi. Aztan először lassan mentek le a kilók. De most meg hirtelen sok. Már kevesebb is vagyok mint amivel kezdtem a terhességem. De az nem baj, hogy ilyen hirtelen sok lemegy?

2016. szept. 12. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Baj vagy nem, valószínűleg ilyen alkat vagy.

Nekem 3 gyerekem van, és mindegyikkel kevesebbre fogytam a gyerekek szoptatásának végére, mint amivel indultam.

56 kg körül voltam gyerekek előtt, a harmadik után pedig 48-50 között mozogtam, és nem is jött vissza.

Részint a melleim is "megszűntek létezni", de amúgy is sokkal soványabb lettem.

Pedig 20-22 kilókat híztam mindig a terhességek alatt.

Nekem a babák fél éves korában mindig mondták, hogy milyen jól nézek ki, aztán amikor már úgy egy évesek lettek, akkor jött, hogy "hízzak azonnal", de nekem sem ment.

Szerintem azért meg fog az állni, csak lehet hogy Te is kevesebb maradsz.

Próbálj "értékes tápanyagot fogyasztani, és esetleg terhesvitamint is érdemes még szedni, hogy ne pukkanj le nagyon.

2016. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugil, én is az a fajta vagyok, aki "elfogyott" szoptatás alatt. Igaz, én csak 4-5 kilóval mentem alá a terhesség előtti súlyomnak, de 52-53 kiló az én alkatomhoz elég rémisztő volt. Viszont miután a lányom már nem szopizott, hamar visszatértem a megszokott 57 kilómra
2016. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!