Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti étvágytalansá...

Szoptatás alatti étvágytalanság ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisbabám. Hasfájós, igy szinte egész nap kézben van, igy nem nagyon tudok enni, illetve a fáradságtól már étvágyam sincs. A 2-3 liter folyadékot megiszom, de félek mivel keveset eszem lassan elmegy a tejem:( Volt e valaki hasonló helyzetben? Tudna e tanácsolni valamit?
2016. szept. 14. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól hogy a kezedben van a baba, még lehet enni!

Most muszáj!!!!

2016. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Fele annyit ettem, mint előtte. Én mindig szopikor ettem. Akkor nyugi van. Vetettem kekszeket és azokat rágcsáltam. Máskor meg megkértem anyut, süssön ki 10 szelet rántott húst és hozza el vagy a párom, h süssön egy rántottát, majd szopi előtt letettem a babát 3 percre sírni vagy addig átvette a párom, villámgyorsan összedobtam egy szenyót a husiból v tojásból és azt ettem meg szopikor. Ezek akkor is csúsztak, ha nem volt étvágyam. :)
2016. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!