Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segít étvágytalanság ellen?

Mi segít étvágytalanság ellen?

Figyelt kérdés
Én már teljesen kivagyok, nem kívánok semmit, csak azért eszek, hogy legyen bennem valami, de abból sem sokat. Mit csináljak már, segítsetek, el vagyok keseredve. 21hkm.
2011. máj. 24. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy csak nekem vannak ilyen problémáim. Mondjuk én csak 9 hetes vagyok, de már attól vagyok rosszul,hogy nem tudok enni. Nem tudom mi segíthet, sajnos. A védőnőt kérdezted? Nekem azt mondta, ha nem megy akkor igyak sokat és szedjem a terhes vitamint.
2011. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze-persze, kérdeztem. Sőt a nődokimat is. Mindig azt hajtogatják, hogy csak annyit egyek, amennyi jól esik. De hát nem esik jól!!! :-)
2011. máj. 24. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno a Béres csepp segített, igaz akkor nem voltam pocakos.

Azt nem tudom, hogy kismamáknak lehet-e szedni, de ha igen akkor mindenképpen ajánlom!

3-4 nap szedése után, reggel első utam a hűtőhöz vezetett.

Nekem használt, de tényleg kérdezz rá a nőgyógyásznál, védőnőnél.

2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utánanézek, köszönöm!
2011. máj. 24. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ha nem szedtem volna a terhesvitamint egész nap nem tudtam volna enni semmit. 7kg hízásnál tartok 38 hetesen. Ahhoz képest,hogy keveset ettem 4 kg körüli lesz a babám.
2011. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is szedem a terhes vitamint, ennek ellenére mégsem nagyon megy az evés. Eddig már kb. 5 kg-ot fogytam :-(

Boldog babavárást!

2011. máj. 24. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:

15:54-es

Először én is fogytam. Nem kivántam mást csak gyümölcsöt és tejterméket. Ha ettem nagyon keveset, mindig mondták, hogy egyek kettőnk helyett. De egyszerűen nem ment. Sogórnőm szintén terhes és azt hiszi, hogy diétázok, mert ő 30 kg-ot hizott. Nem hiszi el, hogy én nem tudok sokat enni. Mindig piszkál, hogy így baja lesz a picinek, nem fejlődik. Mégis 4 kg körüli lesz. Inkább egyél keveset többször.

2011. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is inkább tejtermékeket, leveseket tudok jobban enni, meg gyümölcsöket. Csak ugye ez nem valami laktató. Ezért kb. 2 óránként szoktam enni, mert nem akarok rosszul lenni. Pláne ebben a nagy melegben. Még szerencse, hogy inni eleget iszok. Azért megnyugtattál, hogy nem csak én vagyok ilyen.
2011. máj. 24. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nekem a gyengém a túró. Ennyi túrót életemben összesen nem ettem mint most a terhesség alatt. És milyen nemű lesz a baba? Nagyon főtt ételt nem is tudtam enni, mert az illatoktól is rosszul voltam.

2011. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kislány lesz :-)

De azért csak tudtál enni, ha 7kg-ot híztál. Vagy ez a baba meg a velejárók? És meddig nem tudtál normálisan enni. Én eszegetek azért főtt ételt, de mindent tudok megenni, mert vagy savas, vagy pedig olyan nehezen emésztem meg, hogy csak kínlódok utána. Emiatt eszek könnyűeket, amik ugyebár nem nagyon laktatnak. És neked fiú lesz vagy kislány? Mikorra vagy kiírva?

2011. máj. 25. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!