Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ittam citromos 0% sört ettől...

Ittam citromos 0% sört ettől nem lesz baja a babámnak ezt javasolták kevés a tejem kétségbe vagyok esve mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Alkoholmentes, nem lesz baja tőle. Reméljük a szénsav miatt sem lesz hasfájása. Sokan isznak alkoholmentes sört tejszaporításra.
2016. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi értelme utólag izgulni?

Miért nem gondolkodsz előre?


Egyébként, ha valöban 0 %-os volt, nem pedig nulla egész valamennyi... Már a kérdés apropóját se értem...

2016. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Megszületett már ha jól értem?

Ha igen, akkor mi baja lehet? Az exemnek az orvos azt javasolta, néha fél pohár sör egészségesebb mint semmi.

A búzasörtől lett sok a tej, viszont mintha hígabb lett volna.


A 0%-ostól meg végképp nem értem mi baja lenne bárkinek is. Nem azért árt egy sör mert három betű a neve, az s az ö és az r egymásután, hanem mert alkohol van benne, de mint a dokink is mondta, akkor probléma, ha az ember rendszeresen és/vagy sokat iszik.

2016. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baja nem lesz a babának. Én amíg szoptatok (3. gyerek) minden nap megiszok egy alkoholmentes sört.
2016. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szénsav miatt...hirtelen ahhoz nyúltam kaptam babalàtogatoktól ...
2016. szept. 18. 17:18
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Mi bajod lenne?

Újabb okos kérdés, 5 éves kisfiam heti egy doboz citromos sört iszik, alkoholmenteset

2016. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Sem neked, sem az ot eveseknek nem valo ez a sor. Tejszaporitasra sem jo, megfelel arra a tea, gyumolcsle, levesek is. Hogy ovodas miert sorozik ...
2016. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Csak jót tehet, nekem segített a szoptatásban.
2016. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Én is szoktam inni. De múltkor véletlen alkoholost vettem, 1,5%-osat. Megittam. Semmi baj nem lett. Nyilván nem iszok naponta.
2016. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

Egy ilyentol nem lesz baja, rendszert ne csinalj belole inkabb ha ennyire aggodsz. Orvos hatekonyabban tudna segiteni sztem ebben a gondban!:)

A babákat azert ennèl kemènyebb fából faragták!:)

2016. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!