Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan, hogy a kisfiam...

Létezik olyan, hogy a kisfiam megutáta a mellemet?

Figyelt kérdés
Állandóan elkapkodja a fejét,nagyon nehezen bírom a mellemet a szájába juttatni. Már születése óta nagyon nehezn megy a szopi, úgy érzem lassan rámennek az idegeim!!!
2010. ápr. 23. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
cumisüvegből is kap enni vagy cumizik esetleg?
2010. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkettő. A cumira anyum szoktattam rá már az első héten, a cumisüvegre pedig azért mert begyulladt a mellem és nem tudott szopizni. Sajnos vasárnap ismét volt egy mélypont(begörcsölt a gyomrom és gyógyszert kellett beszednem-nem szoptathattam hétfő estig) és azóta nagyon ritkán( kivéve éjjel,mert akkor ügyesen szopizik) fogadja el.Állandóan ficánkol,kiköpködi,aztán mérgében sírva fakad...
2010. ápr. 23. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

akkor egyértelműen a cumisüveg miatt van. mert abból könnyebben jön, és nem akar küszködni a szopással.

nálunk is ez volt.

éjjel pedig azért nem tiltakozik, mert szinte félálomban van.

nálunk is ez volt.

2010. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk néha nem magával a szopizással van a baj,mert addig el sem jutunk(nem tudom a szájcskájába varázsolni a mellbimbómat)
2010. ápr. 23. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igény szerint szoptatod a babád, vagy bizonyos időnként? Mert nálam volt, hogy úgy gondoltam már éhesnek kell lennie, és nem volt az... na azt a hisztit, amit levágott. Izzadtam is, hogy utál engem.... aztán fél óra múlva meg már úgy evett, mint 1 kis angyal. :)

Ja és a jobb cicit nem fogadja el nálunk már hónapok óta (az csak a tartalék) akkor is ugyanez a műsor.

A cumisüvegről pár nap alatt le lehet szoktatni, csak nagy türelem kell hozzá. Nekem sikerült, szóval azért írom. A cumi nálunk is megy, de az nem befolyásolja a szopizást.

K.

2010. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeld,nálunk is ez a helyzet! Akkor eszik,amikor úgy gondolja. Elkezd nyüszögni. Most már rájöttem nem annyira zavaró,hogy nem eszik,amikor én gondolom. Nálunk a bal cicit nem fogadja el,simán kiröhög,amikor azzal kínálom.
2010. ápr. 24. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

A babák mindig tudják, hogy mi a jó nekik, csak mi nem értjük meg, mert mindent rendszer szerint akarunk csinálni. Engem is zavart, hogy mi a baj a jobbal, miért nem lehet abból is enni, de már beletörődtem... okos enged alapon :)

Nincs semmi baj azzal, ahogy csinálod, csak ne görcsölj rajta.

2010. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!