Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha szoptatás után miután...

Baj ha szoptatás után miután mindkét mellből evett csak 30ml tudok lefejni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak kétszer fejtem eddig,pedig négy hónapja kizárólag szoptatok.Egyszer az első napok valamelyikén,amikor fel kellett puhítani az egyik mellem,mert nem akarta elfogadni,a másik pedig akkor,amikor nemrég volt egy tejcsatorna elzáródásom.

Ismerek olyat is,aki hónapok óta szoptat,és mindig csak két mellből tudta jóllakatni a babáját mégsem volt szükség tápszerre.

Ne aggódj!Igyál sokat,és szoptass annyit,és akkor,amikor a gyerek kéri.Így már nagy baj nem lehet.

2008. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom elmúlt fél éves, idáig talán 5-ször ha elővettem a mellszívót, és én is 2 mellből szoptatok. Nálunk így működik a kereslet-kínálat elv.
2008. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi de engem az érdekel miután szopott én azután fejem így értem,hogy nem kevés e a 30ml miután kiszívta a cicit vagyis jóllakott én utánna még kifejem ami marad bent.
2008. okt. 3. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy még maradt is tejed. :) Én eltenném a fagyasztóba, mert amikor a kicsidnek étvágyugrása lesz, nem biztos, hogy a cicid lépést tud tartani vele. Ilyenkor gyakrabban tedd mellre a babád, így hamar "felzárkózik" a tejtermelés, de ha úgy látod, hogy mégsem elég, kapd elő a vésztartalékot, és egyszerűen pótold ki vele. Kispohárból, kanálból, fecskendőből, de cumisüvegből is lehet (bár van, akinél ez bezavar a szoptatásban). :)
2008. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!