Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisüveghez szokott babámnál...

Cumisüveghez szokott babámnál van még esély arra, h árszokjon a cicire?

Figyelt kérdés
Császáros korababa. Kezdetektől fejem neki gépi mellszívóval. Most 2 hónapos. Megpróbálnám rászoktatni, hogy közvetlenül a mellemből egyen. Vagy már nincs értelme próbálkozni? Van itt olyan akinek sikerült később mellreszoktatnia?
2016. okt. 2. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Próbálkozni mindig érdemes. Az már más kérdés, hogy ha eddig 2 hónap alatt üvegből (könnyen) megkapta azt, amiért most dolgoznia kellene, jóval csekélyebb az esélyetek a cicire szoktatásra.
2016. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Itt a pozitív példa!

Én is császáros voltam, és nem tudtam szoptatni, a lányom egyszerűen nem tudott szopni (azt mondták azt kórházban, nem jól tartja a nyelvét ).

Próbálkoztunk, de nulla siker, úgyhogy fejtem-etettem. Időnként próbálkoztam a szoptatássa l is, de általában kudarcba fulladt. Aztán egyszer csak, úgy 2 hónapos korában, egyszer csak sikerült neki, és azóta is csak szopik :)

Azt sajnos nem tudom megmondani,mit csináltunk másképp.

2016. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Egy szoptatási tanácsadóval kellene beszélned, illetve nálatok az lenne a legjobb, ha házhoz menne. Esetleg facebookon a szoptatasi tanácsadás csoport, de szerintem ők is ezt fogják mondani.
2016. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

A fiunk császáros korababa volt. Nem voltunk sokat kórházban, de esélyem sem volt a szoptatásra.

Itthon kezdetben fejtem, de próbálkoztam a szoptatással is.

Először mindig megpróbáltam, hogy szopizzon (nem fejtem ki mindent), egyre ügyesebb lett. A másik, hogy akkor próbálkoztam, amikor még nem volt teljesen éhes, így volt is türelme próbálkozni.

Mondjuk csak az egyik mellet tudtam "kiváltani", mert a balnál nem ment neki, de így is egyszerűbb lett az élet.

2016. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a szoptanít nevű készülékkel sikerült.
2016. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!