Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes babámat sajnos tápszer...

4 hetes babámat sajnos tápszerezem, mert semmi tejem nincs. Érdemes lenne bevizsgált anyatejet adni neki, vagy a tápszer megfelelő biztonságot nyújt?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy sokat fog betegeskedni a picim.
2008. okt. 3. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz anyatej gyűjtő állomásról hozni neki női tejet, mindenképpen jó lenne. Mivel az anyatej sok olyan védő anyagot tartalmaz, még forralva is amit tápszerrel nem tudsz adni neki. Sajnos nekem nem volt rá lehetőségem.
2008. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha hozzá tudsz jutni anyatejhez akkor adhatod neki azt.Az én kisfiam tápszeres volt és soha nem volt beteg.Egyszer volt egy kis náthája.A szomszédom kisfia anyatejes és már eddig sokkal többet volt beteg az ő kisfia(egyidősek a gyerekeink)Ezt most nem azért mondom, hogy a tápszer mellett érveljek, csak a betegeskedés nem biztos, hogy a tápszeren fog múlni.
2008. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Anyatejet nem lehet csak ugy venni, akkor mindenki venne és nem szoptatna. Csak a koraszülötteknek és beteg babáknak jár.

Próbáld gyakran mellre tenni és beindul a tejtermelés.

2008. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp érdemes,ha van lehetőséged. Adhatod párhuzamosan a táppal is. Nekem kevés tejem volt és fiam mindkettőből kapott,nagyon szépen fejlődött és soha nem volt még beteg. Sok sikert!
2008. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pár csepp tejet tudok csak kifejni, pedig már mindent megpróbáltam. Úgyhogy valószínűleg anyatej után nézünk.
2008. okt. 3. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már van pár csepp az jó nagyon!!!! Be fog indulni, kitartás. :) Nekem kb 1,5 hónap kellett mire lett véégre 20-30 ml tejcsim. Először pár csepp volt csak, de maszíroztam, szoptattam, fejtem... És még mindig szoptatom a 9 hónapos babám. :)
2008. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az urtica urens 5 ch-s homeós bogyó nagyon jó, próbáld ki.

Előtte és utána fél órával nem szabad enni és inni.

Sok sikert

2008. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem adom fel, reménykedem!!!
2008. okt. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!