Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hidegben szoktatok kint...

Hidegben szoktatok kint szoptatni?

Figyelt kérdés

Nyáron könnyű volt kimozdulni, egy-egy eldugott padon tudtam etetni.

A babának mondjuk a feje amúgy is kint van, de nekem jobban neki kell vetkoznom.

Bevásárlóközpont nincs, egyéb kozintézmény se, kaja után szoktunk kimenni de így is van, hogy megehezik.



2016. okt. 9. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy lehet szuperül szoptatni hidegben, ha vagy egy bandázst veszel a póló alá, vagy szoptatós pólóban vagy (így nem fázik meg a derekad, nem kell felhúzni a pólót, csak a cici hegyét dugod ki a nyíláson). Ha nincs egyik sem, akkor a póló alá egy spagettipántos top, és mindenképpen olyan melltartó, amiből felfelé tudod kihorgászni a cicit, így a hasad-hátad nem marad ruhátlan. Fölülre megy vastag kardigán.
2016. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Fél éves elmúlt, már hozzátáplálom, de a kanalazás se nagyon működne kint, melegíteni kell, leeszi magát...


Köszi, nagyjából így szoktam felöltözni, pantnélküli top, derékmelegíto, dekoltalt pulover sallal...

2016. okt. 11. 11:50
 13/13 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt már ehet gondolom, lassan egy kis keksszel is pl és azt melegíteni sem kell...meg én vettem sinlacot ilyen esetekre (növényi alapú), és akkor abból kevertem a gyümibe és azt sem melegítettem sose..csak vettem egy poharat meg hozzá egy tokot ami jól tartja a hőt és bőven langyos maradt még 4 óra után is...

de amúgy nyugodtan szoptasd meg a hideg ellenére, ha neked az úgy kényelmesebb, max te fázol meg, ő biztos nem...én alapból nem szoptatok nyilvánosan, inkább megoldom máshogy. de attól még a hideg önmagában nem lehet akadály

2016. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!