Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejleadó anyukák! Ki meddig...

Tejleadó anyukák! Ki meddig adta le tejgyűjtőre a tejet? ( hónap + helyileg hova )

Figyelt kérdés
Tudtok olyan Állomást hol 1 éves kor után iS átveszik tejet, persze ha megfelelő minőségű?

2016. okt. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták addig adhatom le a tejet amig van :) 11 hónapig volt csak sajnos annyit tejem hogy le is tudjak belőle adni. Fejtem sosem cicizett, aztán amikor megjött el is apadt a tejem.
2016. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nálunk nem veszik be már túl nagy gyerek anyjának a tejét,az nem felel meg újszülöttnek. Mi hozzuk a tejet neki,a nagynak is lett,mert nem tudom mellre tenni,fejve meg aéig jön le,most a gép is rossz lett,szóval kézzel még annyi se jön. De nekünk is zsirosabb tejet adnak,de még úgy sem olyan,mint az enyém pl. 3hetes a baba.
2016. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (Pécs) elvileg csak 1 éves korig lehet, de ezt nem volt módom a gyakorlatban is megtapasztalni, én csak a babám 6 hónapos koráig voltam tejleadó. Sajnos utána elszállt egy alkatrész a mellszívómban, és sehonnan sem tudtam pótalkatrészt beszerezni. Hetekig levelezgettem különféle forgalmazókkal, magánszemélyekkel, gyártókkal, senki nem tudott segíteni, és mire rászántam magam, hogy veszek egy új mellszívót, addigra már nem volt igazán többletem, amit leadhattam volna.
2016. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen melszívód van amihez nem kaptál alkatrészt?
2016. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újfajta Avent (kézi), az egyik szilikon része repedt meg, így nem képez vákuumot, ezért használhatatlan. Leveleztem mindenféle forgalmazókkal, sajnos egyik sem tudott segíteni (volt, aki válaszra sem méltatott). Árulják több helyen ezt az alkatrészt ugyan, de csak a régi fajtába valót, ami viszont az enyémbe nem passzol.
2016. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! én tudok neked segíteni én most rendeltem 2db szelepet elektormos gépemhez. ha még aktuális írj kérlek
2016. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!