Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem veszek mellszívót a...

Ha nem veszek mellszívót a szülés előtt, akkor is be fog tudni indulni a tejtermelés?

Figyelt kérdés
A sógornőm azt mondta, be sze menjek úgy a kórházba szülni, hogy nincs mellszívóm, mert lehet meg sem indul a tej. A kézi fejéstől is be tud indulni nem? Vagy ez mitől függ. Az anyukámnak nem volt és mégis évekig szoptatott minket a testvéremmel... most akkor mit tegyek?
2016. okt. 29. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

elsokorben annyiszor kell szoptatni es annyi ideig amennyiszer csak kéri...ettol indul majd be, nem a mellszivotol...a mellszivo arra jo ha nagyon tele van pl es gyulladt, akkor leszivhatsz de mindig csak annyit hogy ne feszuljon...nekem az elso szulesnel nem volt es a csecsemosok nem akartak adni, mondvan bababarat korhaz...olyan mellgyulladast kaptam hogy 40 fokos lazam volt, 2 hetig ki se johettem. a masodik szulesemre automatice vittem...ugy bedurrantak a melleim hogy a baba egyszeruen mem tudta bekapni a pici szajaval....ahogy lattam hogy emelkedik a testhom (rutinbol lazat mérnek), azonnal huztam ki a wcbe kifejni, igy a babam is be tudta szepen kapni es a testhom is lement...ennek koszonhetem h nem gyulladtam be mert a csecsemosoktol akar fel is fordulhattam volna..


masreszt area is jo a mellszivo ha keves a tejed, es napi szinten fejni kell a szaporitasert...kezzel is lehet csak baromi faraszto..ha kesobb pl allando programod lesz (egy tanfolyam vagy tudom is én mi) ami miatt par orara tavol maradnal es ezert tobv adagot kell lefejned, akkor feltetlen szerezz be egyet...én megvettem mondvab majd tovább adom/eladom ha nem kell...de jó szolgatot tett...még én aki alapbol nem fejtem, még igy is szukseg volt ra joparszor.

2016. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!