Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt rakszures?

Szoptatas alatt rakszures?

Figyelt kérdés

Nekem levettek szules utan 8 hettel,aztan mivel az p3 lett utana megegyszer,ami p2. Ket kulon orvos vette le, az egyikuk azt mondta nem szivesen veszi le mert nem ad pontos eredmenyt szoptatas alatt. De ugye az elozo p3 miatt le kellett vennie. Kicsit aggodok,hogy valos e a masodik p2 eredmeny.A kkor is szoptattam meg.

Persze,azota eltelt 5 honap,megint megyek,de izgulok nagyon amiatt amit mondott akkor az a doki.

Nektek mo dott a ti orvosotok ezzel kapcsolatban valamit?


2016. nov. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem le se vette amíg szoptatok. Direkt mondta, hogy a szoptatás befejezésével kell rákszűrés majd.
2016. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről sehol semmi info és igen kevés nőgyógyàsz van ezen a véleményen, hogy nem érdemes ràkszűrést csinálni ilyenkor.

Az én nőgyógyàszom szerint szülés utàn 5-6 hónappal érdemes, azaz kb ugyanúgy az éves vizsgálatnàl. Szoptatàstól függetlenül.

2016. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollon vette le. Negatív volt.
2016. nov. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se vettek le. Azt mondta a doki, hogy nem ad valos eredmenyt!
2016. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!