Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporításra valaki használ...

Tejszaporításra valaki használt úgy teát hogy görögszéna és kecskerutateát kevert össze?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Vegyel tapszert ahelyett h ilyen izekkel tomod magad es a gyereket.
2016. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, nem konkrétan a kérésedre fogok válaszolni-de nem is hallottam még ilyen teafüvekről- a tejszaporításban viszont lehet tudok hasznosat írni:

Nekem is szükségem volt segítségre,van egy 5 hónapos kisfiam, s a menstruációs időszakok idején drasztikusan lecsökken a tejmennyiségem (az ízét passz,mert a babám elfogadja ugyanúgy) ezért felkerestem egy szoptatási tanácsadót, ha gondolod megadom az elérhetőségét,a kérésem az volt felé, hogy olyan tanáccsal lásson el egyértelműen, hogy ne kelljen semmilyen hozzátáplálást bevezessek ahhoz,hogy tudjam táplálni ezen a két napon is a babám. Telefonban nagyon sok infót mondott.

Egyébként pedig ami nálunk bevált és valóban használ a gyakori mellre tétel, másnapra már több, harmadnapra pedig jóval több tejem van. A gyakori alatt pedig azt értem esetemben, hogy a mensim első napján amikor alig van tejem, fél óránként szopiztatok!!! A lényeg, hogy legyen mindig tej a baba pocijában.Ilyenkor semmi programot nem szervezek, csak a baba meg én a lényeg. van, hogy a párom van vele két szopi közt és én lepihenek, hogy jobban tudjon termelődni.

Szóval neked is csak azt tudom tanácsolni amit már te is biztos ezerszer hallottál: nagyon gyakori mellre tétel! az eredmény garantált!!!

Az pedig külön dicséretes, hogy nem nyúltál rögtön a tápszerhez!!! Az a küzdeni nem akaró anyukák megoldása...

S Pár tény amit a szakember mondott: az anyatej 45% a víz, tehát 6 hós koráig még folyadékra sincs szüksége! Az anyatejnél nincs olyan, (6 hós ig kb biztosan) hogy "kevesebb lett" ha tudott termelődni már egyszer olyan mennyiség ami elég volt, akkor tud máskor is!Háborúban (éhezéskor) előbb áll le az anya veséje, mint apadna el a teje.

Azt gondolom ezek mind önmagukért beszélnek!

Kitartást és sok sikert kívánok!

2016. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Évi0321 válasza:
Igyál sok folyadékot kb 2-3 litert .esetleg még a sör ami bevált nekem de azt sem úgy kell elképzelni,hogy egyből rengeteg lett de picivel több lett és könnyebb volt lefejni is hamarabb lejött
2017. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!